Īsi par turpmāko

Par gaidāmo laiku tuvākajās diennaktīs nav nekā interesanta, ko teikt. Tipisks Latvijas rudens – bieži apmācies, reizēm migla un vietām nokrišņi, lielākoties lēns vējš.

Brīvdienās virs Baltijas valstīm atradīsies neliels ciklons. Tādēļ vietām līs un snigs. Gaisa temperatūra kopumā nemainīsies.

Nākamnedēļ gaidāma lielāka anticiklona ietekme. Dažās dienās vietām nelieli nokrišņi, galvenokārt smidzinošs lietus. Gaisa temperatūra mazliet paaugstināsies, tomēr dienas laikā pārsvarā būs zem +10 grādiem. Naktīs virs nulles, bet, debesīm skaidrojoties, vietām atgriezīsies sals.

Vairāki modeļi prognozē, ka oktobra pēdējās 10 dienās virs Skandināvijas un Krievijas būs stabils un plašs anticiklons. Vairāk vai mazāk tas noteiks laika apstākļus arī Latvijā – nokrišņu maz, debesis varētu skaidroties. Temperatūra, visticamāk, būtiski nemainīsies, vien, ja mākoņi izklīdīs, naktis kļūs aukstākas.

87 Atbildes to “Īsi par turpmāko”

 1. Saulcerite Says:

  ‘Sorīt Pardaugavā pārsteidzoši -3,5 . Un tā liekas ka būs labas brīvdienas -pārsvarā pie kamīna un televizora,bet varbūt ka varēs ari parakt dārzu.

 2. raitis_sametis Says:

  Garlaigs laiks- un atkal japivershas Klusaa okeaana iespejamam taifuunam Lupit, kas ATKAL, skiet, gaaziisies uz Filipiinaam

 3. lightning Says:

  Līvānos šobrīd tīri smuks laiciņš – MMD, brīžiem saulīte, un, īpaši salīdzinājumā ar aizvadīto nedēļu, tīri silts – šobrīd +8,5 grādi. Vējš arī minimāls. 🙂
  Vakar mākoņi sāka šķirties jau pēc 8.00, pēc tam visu dienu bijis diezgan saulains (pats biju Rīgā, kur saulīte sāka rādīties tikai pēcpusdienā). Interesanti, ka 18.30, pārrodoties Līvānos, sajūta bija tāda, ka siltāks nekā Rīgā dienas vidū, kaut saule jau nesen bija norietējusi… 😀
  Kaut atkāptos tas trakais slapjums, jau apriebies līdz kliņķim. Derētu vismaz dažas saulainas un siltas rudens dienas! 🙂

 4. Pierīga Says:

  Pēc leišu modeļa, pie manis naktī/no rīta gaidāms sniegs 🙂

 5. raitis_sametis Says:

  Bija skaidrs, bet pusdienas laikā uzradās zemie st mākoņi ar miglu, redzamība samazinājās līdz 1km … (Zantē).

 6. lightning Says:

  Tagad Līvānos sāk aizvien vairāk mākties, A-ZA pusē parādījušies tumšu mākoņu vāli… Sāk tā kā pastiprināties vējš, grādi gan pārsteidzoši labi – vēl turas ap +8…+9. Jautājums vien – cik ilgi? Jāskrien uz pilsētu apdarīt šādas tādas lietas, un lietus nu nemaz nebūtu tas labākais ceļabiedrs… 😦

 7. maikls Says:

  Jēkabpilī pirms brīža bija pamatīga lietusgāze + krusa + sniegs (laikam).

 8. Maija Says:

  Jaunpiebalgā šodien bija saulīte,8 gr.silts.Pavisam jauki!Tagad-sāk līt,tāds silts,tā kā vasaras lietutiņš.Madonā esot nogāzis kā ar spaini.

 9. raitis_sametis Says:  Laikam jau patreiz sniegs Latvijā uz zemes nav… Nez kā būs rīt no rīta?

 10. Gubumakonis Says:

  Riga,Zolitudē beidzot snieg ,videji lielam parslam,leni un mierigi,ari uzreiz kust nost,paliekot vien kadaj kartiņai uz mašinam un vietam minimali uz zales,beidzot ari Riga kadu slapjo sniegu sagaidija 😉

 11. Saulcerīte Says:

  Pārdaugavā snieg vēl aizvien,+2gr.

 12. maikls Says:

  Šobrīd ir vērojams arī līča efekts, vien tā kā uz zemes pūš lēns D vējš, tad tie nokrišņu mākoņi pārvietojas ļoti lēni, gandrīz stāv uz vietas. 1-2 km augstumā pūš neliels Z,ZR vējš, kas nosaka galveno virzību.

 13. gubumakonis Says:

  Riga,Zolitudē smuki snieg šorit 🙂 Uzsniga kadi 3cm kartiņa,bet atri kust nost,bet tomer no rita paspeju sabildet sniegu uz dzeltenam lapām,smuki,vakarā ielikšu bildes. Patreiz ir +2 un turpina snigt slapš sniegs.

 14. viesulis Says:

  Saulkrastos pašlaik diezgan stipri snieg, snidzis ir arī pa nakti uz zemes ir 2 – 3 cm bieza sniega kārta

 15. raitis_sametis Says:

  Labrīt- man Zantē (Kurzemes austrumos) ..drēgns laiks ar miglu, patreiz+2…

 16. Gubumakonis Says:

  http://weatherfoto.wordpress.com/
  Pirmais sniegs RIGĀ 😉 Velak uztaisišu plašaku galeriju.

 17. Normunds Negaiss Says:

  Tīkko Rīgas centrā sniga ļoti stipri kādas 10 min, tagad arī snieg.

 18. Normunds Negaiss Says:

  Tajā lapā jau sen nekas vairs nenotiek, un man šķiet, ka tur var pieteikties visis, kas gribu un nevajag manu apstiprinājumu, tikko iegāju apskatīties, hmm neredzu, ka kāds būtu pieteicies.

 19. raitis_sametis Says:  Visai ievērojams gāziens līča Kurzemes piekrastē…

 20. raitis_sametis Says:

  Atkal “līča efekts” šai vakarā…jāčeko kāds zibens (a ko var zināt?)

 21. miglinja Says:

  Usmā no rīta bija laedaini auksta migla,pa dienu jauka saulīte un tīri tā neko,tagad nu gan jau sāk piekniebt un -1 jau.
  Katrā ziņā šitāds laiks labāks par +9 ar lietu..

 22. Gubumakonis Says:

  Riga,Zolitude palika nedaudz siltāk,sniegs gandriz nokusa un pa laikam list lietus līča efekta rezultata 🙂 T +3

 23. MRX Says:

  Riigaa (Pljavniekos) tikko kaartiigi noducinaaja peerkons. Laikam kaads aukstaaks gaiss tepat tuvumaa…

 24. Kiva Says:

  Labvakar! Lasu šo lapu jau sen un pat vairākas reizes dienā. Paldies Maiklam! Bet šoreiz nevaru nenoturēties neierakstījusi – tikko manā pusē Rīgā, Berģos nogranda riktīgs pērkons.
  Šķiet, Raitis gaidīja šodien zibeni – iespējams arī, ka bija, bet nepamanīju, jo logam biezi aizkari priekšā.

 25. mārtiņš Says:

  Teikā pamatīgs pērkona dārdiens un zibens manā acu priekšā, līst diezgan spēcīgi

 26. dAvi Says:

  Liepājā skaista un mierīga nakts. Ļoti labi redzamas zvagznes. Pie ezera, starp ieliņām, ceļas migla, bet tur, kur kļūst klajāks, veiglās krasta brīzes ietekmē, migla neveidojas. Salna =)
  Skatos, ka Rīgas austrumdaļai pamatīgs gāziens tuvojas 🙂

 27. gubumakonis Says:

  Jasecina,ka kaut vakara/naktī veroju stipro gāzienu radarā pavisam tuvu Rigai,bet šoreiz tas nebija musu Pardaugavas pusē un šeit,Zolitude ap 11 vakara nekads gāziens nebija,ari negaisa paradibu sajust mazak vareja.. pa nakti ari mums te lija maz,bet šorit ir apmacies,dumaka,smidzina neliels lietus un ir +2,sniega vairs nav,parastais rudens 😉

 28. gubumakonis Says:

  http://weatherfoto.wordpress.com/sniegs-uz-krasainam-lapam/
  Uztaisiju lapu-galeriju vakardienas pirmajam sniegam Rigā 🙂

  Par negaisiem ar sniegu runajot visefektigaku laikam piedzivoju vairakus gadus atpakal staigajot pa Bikernieku mežu,Purvciemā,toreiz bija loti stipra snigšana lielam parslam,bezvejš un tad pekšni spilgts uzpleksnijums un apdulinoši skals perkona graviens,ka vasarā-“virs galvas”-tiesa tuvuma,bija super 😉

  • gubumakonis Says:

   Vispar jau negaisa paradibas pedejos vela rudens/ziemas periodos pedejos gadus 10 Riga notiek praktiski gandriz katru gadu,ari pagajuso ziemu 2 janvarī Zolitudē piedzivoju pamatigu zibeni/perkona gravienu,sniga un temp. bija minusos 😉 Parasti ziemas negaisus Rigai atnes Liča efekts.

 29. orkaans Says:

  Šobrīd esmu Jelgavā un te ir vērojama bieza milgla. Redzamība kādi 500m. Dažas bildes uztaisīju, kas gan vairāk ir kā jaunā fotoaparāta tests.

  http://dabasparadibufoto.wordpress.com/2009/10/18/bieza-migla-jelgava/

 30. maikls Says:

  Oktobra nokrišņu norma Latvijā ir 50-87mm, bet jau līdz 18. oktobrim Cēsu un Saulkrastu pusē nokrišņu daudzums pārsniedz 100mm, daudzviet citviet 90mm.

 31. raitis_sametis Says:

  Labrīt- es esu 12x Rīgā piedzīvojis ziemas negaisus, spēcīgākais- kaut kad 70tajos, kad pie masīva sniega decembrī bija 8 spēcīgi zibeņi, bet nākamā rītā no ļaužu runām (ne no avīzes- padomju laiki kā nekā…) uzzināju, Avotu ielas rajonā zibens iespēris kioskā…

 32. Maija Says:

  Jā,Cēsu rajons šogad izceļas ar slapjumu.Tagad arī līst,līst un līst…

 33. raitis_sametis Says:

  http://blogs.krustaskola.lv/2009/10/17/visu-privato-dzivju-fotografs-zibens/

  Zibeņošanu Rīgā vakar vakarā – aprakstījis par Kaspars Dimiters…

 34. lightning Says:

  Līvānos vakar nekā interesanta, visu dienu apmācies, brīžiem tumšs kā vēlā vakarā, bet nokrišņu gan, kā par brīnumu, praktiski nebija (vienīgi vakarpusē neilgi krita kaut kas līdzīgs smalkai migliņai). Grādi svārstījās starp +3…+5.
  Šodien laiks gan foršs taisās – ja no rīta vēl bija apmācies un auksts (ap +2), tad tagad mākoņi strauji pazūd, spoži spīd Saule, kļūst siltāks (nesen jau +5 uzkāpis bija). Tā turpināt! 😀

  • lightning Says:

   Nu jau gandrīz skaidrs, spoži spīd saule, vienīgi vējš diezgan jūtams. Tomēr tas sīkums, jo grādi jau tuvojas +9! 🙂

  • maikls Says:

   Tev saulainās dienās termometrs(-i) vienmēr rāda mazliet par daudz; man arī Jēkabpilī visu dienu spoža saule un termometrs rāda +6 (varbūt kādā brīdi bija par pusgrādu vairāk), arī nevienā meteostacijā šodien nav vairāk par +7.

   • lightning Says:

    Nu nezinu, es neskatos piesaules termometros, par to neiet runa, varbūt man no mājas apakšas ceļas augšup kāda siltāka gaisa plūsma, varbūt aizvēja gadījumos mājas izdalītais siltums neaizplūst, taču tas diez vai, jo arī vasarā man A puses termometri abi gandrīz vienmēr kā sarunājuši (grāda robežās) rāda vairāk kā R puses grādīzeris. Aizvēja princips gan varētu būt, jo tajā pusē pārsvarā aizvējš ir. Saulainās dienās es R puses termometru sākot ar pusdienlaiku objektīvu iemeslu dēļ nevaru vērtēt – piesaule ir un paliek piesaule, ziema tā vai vasara. Taču ja man divi termometri, viens parastais, viens digitālais rāda līdzīgus grādus (šobrīd parastais rāda mazliet zem +8, digitālais +8,2C), grūti ticēt, ka tie abi nekam neder. Varbūt man tajā vietā kaut kāda siltuma “saliņa”? 😀 Bet nopietni – es pats dažreiz nesaprotu, kāpēc R pusē apmākušā laikā nereti rāda, piemēram, +5, bet A pusē abi +7? Vienīgais, kas nāk prātā, – vēja/aizvēja faktors. Varbūt Tu vari izteikt kādu citu iemeslu?

 35. raitis_sametis Says:

  Kurzemes austrumos- līst apnicīgs lietus-nelielām lāsēm un +3

 36. Romāns Kolduns Says:

  http://www.apollo.lv/portal/news/72/articles/182717/0 Joe Bastardi aukstā prognoze. Pagāšajā ziemā jau arī viņš prognozēja tikai aukstumu un tā jau arī bija….

  • raitis_sametis Says:

   Nu nebija aizvadītā ziema auksta, lielākoties tā ap 0 vien grozījās (Rīgā un R daļā), A daļā- varbūt pa kripatu vēsāks… Gaidāmā ziema: apmēram par 10% vēsāka, ja jātic dabas pazīmēm…

  • lightning Says:

   Nu gan nekāda aukstuma aizvadītajā ziemā nebija! Bija vien daži īslaicīgi nosacīta aukstuma vilnīši – 2008.-2009. gadu mijā un vēl nedaudz janvāra 1. dekādē (gk. beigās), tad vēl pašās janvāra beigās – februāra sākumā (dažas dienas, bet nekas spilgts, Līvānos pat -20 minimālā temperatūra naktī nesasniedza. Pārsvarā bija nemitīgi atkušņi un slapjdraņķi vai, labākajā gadījumā, neliels sals. Turklāt, kā pārskatīju savus saglabātos failus, nereti A daļā bija pat siltāks nekā centrālajos rajonos un reizēm pat rietumos (novirze no normas uz siltuma pusi A daļā bija visizteiktākā).
   Es ceru, ka ziema būs auksta un arī sniegota, gribu atkal izbaudīt īstu ziemu ar riktīgiem puteņiem un pamatīgu salu, nevis auksta rudeņa paveidu ar nemitīgiem slapjdraņķiem un neizbēgamām nepārejošām iesnām un klepu.
   Tāpēc ceru, ka piepildīsies tās prognozes, kas sola sniegu un salu! 🙂

 37. lightning Says:

  Bet šobrīd Līvānos mierīgs, diezgan silts šai stundai, +4 grādi. Ziņoja gan mūsu pusē ap -1, bet pieļauju, ka manā pilsētā mīnusi var arī neatnākt. To gan redzēs rīt, vēl laika daudz. 😉

  • gubumakonis Says:

   Par pagajušo ziemu man samera labakas atmiņas,neka par iepriekšejam,vina bija tomer nedaudz aukstaka par iepriekšejo gadu ziemam,vismaz sniegs bija visai ilgstoši un dažreiz daudz,’ja,temperatura parsvara grozijas ap 0,nebija ne izteikti stipru aukstuma viļnu ar lieliem minusiem,bet nebija ari tik fatalu atkušnu,kad janvari ir +8+11 gradi,ka tas bija dažreiz iepriekš,bet protams es ari loti gribetu,lai beidzot atnak ziema ka agrakos laikos-ar krietnu salu,dziliem sniegiem un puteniem,ja Latvija ziemas vienmer bija nepastavigas un ar atkušniem,bet tomer ne tik traki ka daudzos pedejos gados,kad ziemas vairak atgadinaja rudeni. Cerams šogad bus savadak 😉

   • lightning Says:

    Tur jau tā nelaime, ka sniega ta pietika, bet tas viss ilgi neuzkavējās, vismaz daļēji gandrīz visu laiku ar maziem pārtraukumiem kusa, un slpajumu gan es nemīlu. Man nav iebildumu pret puteņiem un dziļiem sniegiem, vien negribu ziemā pastāvīgus ilgstošus plusus! Jā, senākos laikos ziemas bija kā ziemas, un es arī ceru, ka šogad ziema būs ar salu un sniegiem bagāta – šajā ziņā mums viedokļi, šķiet, sakrīt! 😉

 38. Māris /Sigulda/ Says:

  17.10. uznāca pirmais sniegs, kas bija redzams uz jumta un zemē, vēkāk nokusa, viss pilēja, vēēē, pretīgi. Naktī uz 18.10. pēc Leišu modeļa vajadzēja būt sniegam, bet nebija, tikai briesmīgi lija, no rīta dārzā gandrīz noslīcināju zābakus. Tomēr dienā ap 15-16 noskaidrojās un, ticiet vai ne, sāka spīdēt saulīte un nospīdēja aš līdz vakaram!

 39. raitis_sametis Says:

  Labrīt- aizvadītajā naktī izgāju plkst. 1:00 ārā. Un – bāaac…lielas sniega pārslas rullēja no debesīm, zālē veidojās 2cm sniega kārta… Šorīt no tā visa: ne vēsts. Sniega gāze bija īsa, pie +3 grādiem. (Zantē, Kurzemes austrumi).

 40. dAvi Says:

  wow! Liepājā pārsteidoši silti – 9grādi un ik pa laikam līst lietus.

 41. dAvi Says:

  jau iet pāri 10 grādiem. fantastiski 🙂

 42. raitis_sametis/Zantē Says:

  +6, DR vējš 4-6m/s, 3 balles cu, 9 balles augstāki as+ac+ci+cc… jūtami silts, salīdzinot ar iepriekšējo dienu

 43. raitis_sametis/Zantē Says:

  Labdien- nekas sevišķs, mierīgs silts laiks+6, gan visai daudz mākoņu ac+as, kādas 9 balles.

 44. lightning Says:

  Līvānos vakar bija pārsvarā mākoņains, taču uz pēcpusdienu sāka skaidroties, palika arī nedaudz siltāks (līdz +8 uzkāpa), taču šo iespaidu pabojāja pastiprais vējš, tāpēc reāli likās, ka ir dažus grādus vēsāks (efektīvā t).
  Savukārt šorīt bijusi neliela salna (pie loga mazliet zem 0, līdz ar to lejā varēja būt ap -2), taču viss rīts pilnīgi skaidrs, un saules iedarbībā strauji kļūst siltāks, īpaši pēdējo 2 stundu laikā – ja 11.30 vēl tikai +4, tad šobrīd ēnā abi termometri uzkāpuši jau tuvu +10! Ceru, ka pēcpusdienā vēl pāris grādus uzkāps! 🙂 Vējš šodien atšķirībā no vakardienas arī pavisam minimāls, tāpēc jādodas brīvā gaisā pastaigāties un izbaudīt, iespējams, šī gada pēdējo siltāko dienu (no atlikušajām). 🙂

  • maikls Says:

   Gan jau šogad vēl būs +10 grādi; daži modeļi tagad prognozē, ka 25.-27. oktobrī būs līdz +12 grādiem.

   Pēc ceļu staciju datiem šopēcpusdien vissiltāk ir Vidzemes ziemeļos, kur ir līdz +9,5 grādiem.

   • lightning Says:

    Cerēsim, ka būs vēl siltas dienas! 🙂 Tikai nevajag tās decembra beigās! 😉
    Bet Līvānos šopēcpusdien neko daudz vairs neuzkāpa; digitālais man atmiņā saglabājis maksimālo +10,8C, taču tik silts reāli ārā nelikās, varēja būt +8…+9,5C. Varbūt neilgu laiku ap 14.30-16.00 arī bija virs 10 – tad gan vienubrīd bija teju karsti (bet tas jau gk. saules iespaidā), bet līdzi termometra man nebija.
    Es arī tagad skatos meteo.lv staciju datos, un Vidzemē bijis tikpat silts, ja ne siltāks. Taču – par meteoroloģiskajām u.c. stacijām runājot – daudzas no tām jau rāda to temperatūru konkrētā vietā (kur, varbūt, tieši tobrīd uzslīdējis virsū mākonis vai, tieši otrādi, atvēries skaidras debess logs). Turklāt pilsētās vienmēr ir siltāks nekā laukos… 😀
    Bet citādi es ar šīsdienas laikapstākļiem Līvānos esmu varen apmierināc!!! 😀

 45. gubumakonis Says:

  Rigā ari pedejas dienas nekas ipašs nav bijis,apmacies mierigs rudenigs laiks,vakardien mazliet vejains un palaikam mazliet uzlija…
  Rits bija apmacies un miglains,bet sodien pa dienu noskaidrojas un spoži spid saule,zilas debesis par ilgiem laikiem.Man pie loga gan tikai +7
  Salnas vairakas pedejas naktis pie mums nav bijušas.

 46. Pierīga Says:

  Laiks tīri patīkams, šodien saulains.
  Pa laikam uzpūš nepatīkams vējš, bet tā saulītē jau silts 🙂
  Grādi ap 8-9.
  Rīt atkal pazūdu uz brīdi uz R-iem

 47. gubumakonis Says:

  http://weatherfoto.wordpress.com/
  Rigā pagajusi diena mieriga un saulaina,gandriz atvasara,bet nakts atnaca beidzot ar kartigu salnu,pat salu,Lidostas m-stacija patreiz jau -2

 48. raitis_sametis/Zantē Says:

  Labrīt- manā galā+2, salnas nav. Ir 8 balles vidējā augstuma as+ac mākoņi, jūtams- laiks sāk apmākties, mākoņu masa virzās no DA puses.

 49. maikls Says:

  Rīgas lidostā naktī reģistrēti -3,6 grādi, bet Rīgas centra meteostacijā, šķiet, ne mazāk par +1.

 50. Juris A. Says:

  Itāļu Dienvidalpos, latviešu iecienītajā slēpošanas vietā Livigno (pilsētiņā ziemā, gandrīz katrs desmitais, kas nāk pretīm, runā latviski), pie Šveices robežas, Mottolino trasē (h = 1800m līdz 2300m) jau sāk pūst, pie nakts mīnusiem, mākslīgo sniegu (kaudzēs). Galvenais rādītājs, T pie 850 mbar no +4C sāk zigzagiem tuvoties 0C un šķiet, pēc grafikiem ap 1. nov. pāries mīnusos.

 51. Juris A. Says:

  Vai Yannick, kas pie Britu krastiem Atlantijas okeānā, mums nekādus brīnumus nesagādās? Tā centrā, izskatās, spiediens ir zem 750 mbar. Tā frontes jau iet pāri visai Eiropai un animācijā redzams, ka tās strauji pārvietojas, Austrijā kalnos sola vēja ātruma pieaugumu līdz 90km/h. Mums gan Windguru, gan Windfainders neko sevišķu nesola.

 52. gubumakonis Says:

  Nakti Zolitudē bija pamatiga salna,pie loga 8 stava-1 🙂 Taču no rita tuvojoties makoniem sals atkapas un no rita vairs no salnas ne miņas. Tagad apmacies un brižiem mazliet list lietus.

 53. lightning Says:

  Līvānos šodien nekā jauka – viss pelēks un slapjš… 😦 Grādi ap +5…+6, bet tāpat mitruma dēļ pēc cimdiem prasījās (ja kaut kur ilgāk jāiet un rokās kaut kas jānes). Dienā lietus pārāk daudz gan nebija, pārsvarā smidzeklis, un arī ne visu laiku, bet vakarā pēc 20.00 gan sāka gāzt, un to dara joprojām – tek kā traks! Grādi gan arī tagad tie paši, kā tam arī būtu jābūt.
  Cik labs laiks vakar, tik švaks šodien, un rīt arī neko labu neziņo… Salnas gan nebija arī aizvadītajā naktī, no rīta bijis ap +2…+3, jo jau apmācies, un tuvākajās naktīs nebūs ne tik. Pelēcība… Jāgaida anticikloni vai vismaz kāds jestrs ciklons, kura nedarbus iespējams manīt! 😀

 54. lightning Says:

  Līvānos galīgi tumša diena, pat lasīt istabā brīžiem bez papildu apgaismojuma nevar. Totāli nomācies, miglas gan nav, vēja praktiski arī, no rīta bija sīks smidzeklis, dienā gan bez lietus, un salīdzinoši silts – robežās no +6…+8 grādiem. Toties aizvadītajā naktī gan gāza lietus – gandrīz bez pārtraukumiem, brīžiem stiprāk, brīžiem mazāk, un piegāzis arī pamatīgi – bezmaz visapkārt vienas peļķes… 😦 Nu nemīlu es to slapjumu, laikam ūdens stihija nav man tā mīļākā… 😀

 55. Juris A. Says:

  Atlantijā Jānītis pārdomājis, laikam pie mums nenāks! Aiziet uz Nord pusi virs Skandināvijas. Arī Alpos solītais vējš, šķiet, izčibējis. Jā, meteogarlaicība!

 56. Maija Says:

  Jā,drūmas,tumšas un garlaicīgi slapjas dienas!Ja ziemā šitā snigs,kā līst visu laiku…

 57. gubumakonis Says:

  Man gan šitadam laikam nav ne vainas,patīk -silts,miglains rudenigs laiciņš,ari lietus pa laikam Rigā list, klasiskie rudens laikapstakļi,zelta rudens…Kada vētriņa gan neskadetu 🙂 Ziemā gan ko tadu ciest nevaru…

 58. maikls Says:

  Alūksnes meteostacijā redzamība miglā īsi pirms plkst. 21 samazinājās līdz 50 metriem.

 59. Maija Says:

  Gubumākoni,nu kāds zelta rudens!Stiprais vējš notrauca kokiem visu zeltu…Bišķi jau vēl ir…

 60. maikls Says:

  Jēkabpilī vakar vēlu vakarā bija migla, šorīt bija skaidrs laiks, bet tad atkal uzrādās bieza migla, kas ir joprojām.

 61. gubumakonis Says:

  Riga,Zolitudē nekada bieza migla nav bijusi,neliela dumaka,bezvejš un apmacies,+5


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: