Kļūs vēsāks un vēl vēsāks

Laika apstākļus Latvijā tuvākajā laikā galvenokārt noteiks anticikloni, tādēļ debesis bieži skaidrosies un nokrišņu būs maz, tomēr gandrīz katru dienu šur tur Latvijā iespējams neliels un īslaicīgs lietus, krusa vai slapjš sniegs no atsevišķiem gubu mākoņiem.

Trešdien un ceturtdien gar augsta spiediena apgabala dienvidaustrumu malu Latvijā ieplūdīs nedaudz aukstākas gaisa masas, temperatūra pusotra kilometra augstumā virs Vidzemes varētu sasniegt -5 grādus, bet uz zemes gaiss Latvijas lielākajā daļā sasils līdz aptuveni +10 grādiem.

Piektdien aukstums, visticamāk, nedaudz atkāpsies, bet sestdien, nonākot jauna anticiklona austrumu malā un ciklona dienvidrietumu malā, Latviju sasniegs aukstas arktiskās gaisa masas: temperatūra 1-1,5 kilometru augstumā īslaicīgi varētu pazemināties pat zem -10 grādiem. Līdz ar to maksimālā gaisa temperatūra uz zemes sestdien Latvijā varētu būt tikai +4..+8 grādu robežās, turklāt iespējams stiprs un brāzmains ziemeļrietumu vējš. Ja izveidosies kāds prāvāks gubu-lietus mākonis, tad tas var nest īslaicīgu sniegputeni, bet kopumā tiek prognozēts sauss laiks.

Šis aukstums varētu uzkavēties dažas dienas, un, debesīm noskaidrojoties un vējam norimstot, gaisa temperatūra Vidzemē kādā naktī var noslīdēt līdz pat -7 grādiem. Dažās prognozēs arī parādās iespēja, ka neliels ciklons atnesīs plašākus nokrišņus, galvenokārt Latvijas austrumdaļai.

17.aprīlī plkst. 9:00
Prognozes nav mainījušās: sestdien Latvijā ar ļoti stipru ziemeļrietumu vēju ieplūdīs auksts gaiss. Vēja ātrums brāzmās visā valstī var sasniegt 18 m/s. Gaisa temperatūra dienas vidū būs ap +4..+6 grādiem. Gubu mākoņi dažviet, galvenokārt valsts austrumu un dienvidaustrumu rajonos, varētu atnest īslaicīgus nokrišņus, bet kopumā tiek prognozēts sauss un saulains laiks. Stiprā vēja dēļ kūlas ugunsgrēki var kļūt nekontrolējami.

Naktī uz svētdienu minimālā gaisa temperatūra gaidāma no +1 grāda piekrastē līdz -2..-5 grādiem citviet valstī. GFS prognozē, ka naktī uz pirmdienu un pirmdienas rītā valsts lielākajā daļā gaidāmi nelieli nokrišņi, pārsvarā lietus. Naktī uz otrdienu gaisa temperatūra zem skaidrām debesīm visā Latvijā varētu noslīdēt līdz -4..-7 grādiem. Arī naktī uz trešdienu vēl  iespējams sals līdz -5 grādiem, bet tad atkal kļūs siltāks.

18. aprīlī plkst. 10:15
Sestdienas rītā vietām Vidzemē visai intensīvi snieg, Alūksnē jau no agra rīta izveidojās plāna sniega kārtiņa. Vēlāk gubu-lietus mākoņi vairāk skars Vidzemes dienvidus un Latgali, bet arī šur tur citviet Latvijā kāds prāvāks gubu mākonis var atnest īslaicīgus jebkāda veida nokrišņus.

63 Atbildes to “Kļūs vēsāks un vēl vēsāks”

 1. raitis_sametis Says:

  Un tā mēs līdz sniedziņam arī nonāksim:)

 2. Maija Says:

  Jā,Raiti,prieki beigsies!Mamma Daba vēl savu raksturiņu parādīs!

 3. Gubumakonis Says:

  http://4seasonsinfoto.wordpress.com/pavasaris-2009/aprilis-2009/

  Papildinaju savu aprila pavasara galeriju-pavasara pukes darza un saulriets Daugava.

  Visas ceribas uz tiem gubumakoniem,kas varetu izveidoties un atnest kadus nokrišnus tuvakads dienas 🙂 Ari šodien virs Rigas daleji apmacies un sadi tadi interesanti makoni sak veidoties 😉

 4. raitis_sametis Says:

  … ar sniegu man cerības tikai sāk rasties// patreiz virs rīgas- tādi neinteresanti “laba laika” gubumākoņi, virs kuriem ir neizteikti ci+cc… plusā dūmaka:/

 5. Saksija Says:

  Nēēē. Es neļaušu tam aukstajam gaisam ieplūst Latvijā. 😀 Lai tas paliek tālāk uz ziemeļiem un austrumiem. 🙂 Tajā vietā lai nāk siltums no Vācijas caur Poliju un Lietuvu pie mums. 🙂

 6. Maija Says:

  Piekrītu Saksijai!Mēs jau 2 dienas bez saulītes, Z vēji.Ceru,ka šodien saulīte mums parādīs savu vaigu…

 7. maikls Says:

  Jā, arī Jēkabpilī pēdējās dienas ir pārsvarā apmākušās un vēsas. Šodien jau visā Latvijā tie mākoņi ir savilkušies, tātad arī lieli gubumākoņi neveidosies.

  GFS sestdien dienas vidū valsts lielākajā daļā prognozē tikai +3..+4 grādus. Teorētiski varētu veidoties līča efekta nokrišņi, bet, visticamāk, veidosies tikai mākoņi bez būtiskiem nokrišņiem..ja izveidosies kāds līča efekta sniegputenis, tad jādomā, vai kaut kad agrāk tik vēlu pavasarī tā ir bijis. Parasti pavasarī konvektīvie nokrišņi veidojas virs sauszemes sasilušā gaisa dēļ un jūra, līcis kalpo kā mākoņu kliedētājs, jo aukstais ūdens, dzesējot gaisu, bremzē konvekciju.

 8. Gubumakonis Says:

  Nu Riga pedejas dienas par saules trukumu it ka sudzeties nevaretu-ta spideja katru dienu,vakar un aizvakar gan ari makoni bija,bet tomer parsvara saulains laiks,ne parak silts,bet ari ne auksts-ta pa vidam.dienas vidu sasilstot lidz +12+14,bet naktis ari salnas nebija. Kopuma mana uztvere tads neinteresants un vienmuljš laiks,pietrukst kadi nokrišni,kads gaziens pavasarigs 🙂 Šodien gan no rita ir pilniba apmacies ar zemiem un neinteresantiem makoniem,kuri nenesis pat smidzinosus nokrišnus,pagaigam +7

 9. dAvi Says:

  Liepājā kā parasti saule spīd visvairāk, tikai tagad mākoņi ir sasnieguši Liepāju, pirms tam veidojās vasarīgi gubumākoņi virs Liepājas debesīm. Diemžēl šodien esmu Rīgā, te ir vēss un mākoņains 😦

 10. raitis_sametis Says:

  Vēlais sniegs – pavasarī-> tā ir atsevišķa sarunas tēma. 2x – masīvus sniega nokrišņus esmu piedzīvojis ap 4. maiju (liekas- kādā 1980. gadā – jāpaskatās vecos pierakstos…) bija ekstremāli vēls sniegputenis ar 10cm sniegu/”-” grādiem/un sniega sanesumiem ap 2. maiju, bet slapja sniega pārslas 2x esmu manījis ap 4. un 6. maiju (pēdējo reizi 1994. gadā…).

 11. Maija Says:

  Jā,tieši tā,Raiti,arī bija.Pašam bija karsti,bet sniegs bija-vai,vai!

 12. Saulcerīte Says:

  Studentu gados kaislīgi nodarbojos ar ūdenstūrismu.ŽEL BET PRECĪZI NEATCEROS-vai nu tas bija-86;-87;-88. gadā kad 9.maija rītā pamodāmies Ogres upes krastā un visas laivas bija pazudušas zem sniega.Tajos gados nebija man vēl intereses par dabu un laika apstākļiem,bet gan jau ka arī tad varēja to paredzēt.

 13. Gubumakonis Says:

  http://weatherfoto.wordpress.com/

  Vakardienas saulriets Zolitudē 😉
  Bet Riga ari šodien pa dienu spideja saule,gan starp planiem makonišiem… Nu pagaidam neko vess vel neradas,ari rit pa dienu sola +8+13,kas aprila vidum tiri nekas 🙂 Vejs gan šodien tads dzestraks puta. Nezinu,ka citi,bet es gan vel gribetu sopavasar tadu kartigu ciruļputeni/putnu ziemu piedzivot,bet laikam ceribas mazas,bus dzestrs un sauss laiks,zel ;(
  Viena raidijuma LR-1stastija,ka kaut kada 56 vai 57 gada(precizi neatceros gan) Latvija uzsniga sniegs 29 maija un vietam noturejas dazas dienas,tas man kaut ka iespiedas atminja,bet gan jau kaut kur arhivos tas atrodams 😉

 14. maikls Says:

  Es gan iesāku sarunu par vēliem līča efekta nokrišņiem, nevis vēlu sniegu kā tādu. Iespēja, ka nedēļas beigās būs līča efekta nokrišņi, gan ir ļoti maza, lai gan vienu brīdi GFS prognozēja 850hPa temperatūru virs līča līdz -12, tā kā ūdens virsmas temperatūra jau ir +4, tad temperatūras atšķirība būtu pietiekami liela, bet laikam gaisa mitrums būs mazs, turklāt gluži tik zema 850hPa temperatūra laikam nebūs.

 15. liepājas veeji Says:

  Gribēju pajautāt Maiklam. kāds patreizs ir ozona cauruma stāvoklis tur augšā, jo vienu brīdi te bija runa, par palielināšanos tendenci virs Antarktīdas? 😉

  gaidā sniegputeni Liepājā!! 🙂

 16. snake Says:

  nu manliekas,ka sniegputenis gan nebūs.

 17. Cb Says:

  Ieskatoties nākotnē, no GFS pagaidām ir iepriecinošas ziņas. Jau nākamās nedēļas sākumā atgriezīsies siltums. Uz nedēļas beigām gaisa temperatūra var sansiegt +20 grādus. Turpināsies pārsvarā saulains laiks. Šis aukstuma vilnis visticamāk, un cerams, būs nenozīmīgs un īslaicīgs, cerams, ka nekādas nopietnas problēmas veģetācijai tas neizraisīs. Varbūt šur tur kāds sniega grauds nokritīs Vidzemes augstienē.

 18. raitis_sametis Says:

  Atjaunoju savu ilgtermiņa prognozi…
  ====
  ***Pavasaris2009: tā otrā puse iesākumā mierīga, bet ne pārāk silta. Pavasara izskaņā – pērkona negaisi.***Vasara2009: iesākumā – ne visai silta, bet ar vēlām nakts salnām jūnijā, bet sākot ar Jāņiem, mainīga, tostarp spēcīgi pērkona negaisi un varbūt kādas vētras jūlijā un augusta sākumā. Kopumā liels karstums nav gaidāms. ***Rudens 2009- mērens visos aspektos.

 19. MRX Says:

  Te tikko caur ofisa logu pierīgā virs Jelgavas šosejas redzēju interesantu mazu “tornado”: apmēram 4 stāvu mājas augsts un kādus 10m plats virpulis nesa pa gaisu un nometa plastmasas pudeli, dūres lieluma vairākus plastmasas gabalus, akmens vates plāksnīti un vēl kādas drazas. Gandrīz karogu norāva no masta… Tad vēl dažas minūtes papūta vējš un tagad atkal karogs stāv bezvējā.
  Atceros, es ko līdzīgu redzēju ASV virs Nevadas tuksneša – arī saulainā bezvēja dienā.

 20. raitis_sametis Says:

  WOOW! Mazs virpulītis vēsta vasaras tuvošanos… Es tādus 3x mūžā esmu redzējis. Visus uz laukiem. …kad pēkšņi gandrīz bezvējā kādā pļavas stūrī sāk virpuļot zāles kušķi un lapas, kādu minūti pajautrojas, un atkal viss nomierinās. Bet – vienreiz bērnībā arī jūrmalā, kad liedagā tādā pašā bezvējā arī pašā jūras krastā smiltis savirpuļojās…

 21. raitis_sametis Says:

  No letas… (jūtami saīsināts…)

  Parīze, 17.apr., LETA–AFP. Ja Antarktikas un Grenlandes ledus vairogi turpinās kust pašreizējā ātrumā, tas jau šā gadsimta laikā var izraisīt katastrofālu jūras līmeņa celšanos, kas varētu kļūt liktenīga daudzām piekrastes pilsētām, liecina Jukatanas pussalas fosilo koraļļu rifu pētījums, kas aprakstīts žurnālā “Nature”.

  Zinātnieku grupa Mehiko Nacionālās universitātes pētnieka Pola Blanšona vadībā centusies izprast pasaules okeāna līmeņa svārstības, kas norisinās starpledus laikmetos. Tā salīdzinājusi mūsu dzīves laiku ar līdzīgu Zemes vēstures posmu 110 000 līdz 127 000 gadus senā pagātnē un secinājusi, ka toreiz okeāna līmenis kontinentālo ledus vairogu sairšanas dēļ nedaudzu gadu desmitu laikā varētu būt cēlies daudz straujāk, nekā tika uzskatīts līdz šim.
  (…)
  Lēsts, ka gadījumā, ja izkustu un sairtu Rietumantarktikas un Grenlandes ledus cepures, pasaules okeānā ieplūstu tik daudz ūdens, ka tā līmenis varētu celties par vismaz 13 metriem.

 22. Juris A. Says:

  Zaļajai mafijai svilst bikses. Bail, ka būs jāzaudē milzīgi ieguldītie līdzekļi tā sauktajā Globālajā Sasilšanā. Pēdējā laikā pat izmisīgi cenšās iebiedēt cilvēkus. Tiek publicēti raksti gan delfos, gan tvnetā par globālām katastrofām un plūdiem (viens un tas pats avots – kurš kuram nozadzis?) Nupat arī LTV tika rādīta Latvijā uzcepta draudošo katastrofu filma – tāds ASV politiķa A. Gora filmas pakaļdarinājums. Droši vien var sagaidīt Gora filmas atkalrādīšanu. Sāk likties, ka visi rīkojumi nāk no kāda vadoša centra. Laikam sabijušies, ka procesi dabā sāk iet pretējā virzienā, baida, ko var. Es jau ar humoru pavārījos delfos, ieteicu, kam bail, fiksi tīties uz Gaiziņu un nakšņot tur. Tas laikam tuvu Maijai, lūdzu paskatieties pa logu vai jau kāds bariņš zosu gājienā netuvojas?

 23. raitis_sametis Says:

  🙂 Kaut kā nav dzirdēts par dīķiem, kas vārās Madonas apkārtnē!

 24. Romāns Kolduns Says:

  Ogrē visu dienu saulains, ap +13°C silts, jau zaļa zāle ir, krūmiem jau arī tādas kā lapas rādās, daži tādi zaļāki izskatās. Pavasaris.

 25. Romāns Kolduns Says:

  http://pogoda.ru.net/monitor.php?id=26422 – es te tā skatos ka baigi silts šajā aprīlī. Iespējams pat kāds siltuma rekords. Norma ta ir +5°C a mums jau rs katru dienu pa 15 grādiem rāda. Interesanti kas tādā gadījumā būs vasarā? Laikam +50 rādīs ja vēl kaut ko rādīs.

 26. Romāns Kolduns Says:

  http://www.wzkarten.de/pics/Reursnow.gif – nu gan labs. Spriežot pēc visa, pēdējā laikā neskatoties uz augstu gaisa temperatūru ir aizsalis viss starp Īslandi un Grenlandi bet tuvāk Ziemeļpolam ledus kūst tur kut tas turas pat vasarā. Nezināju ka pie +15 grādiem aizsalst Baltijas jūras ziemeļu daļa kaut arī nesen rādīja ka nebija tur ledus. Leuds uzradās arī pie ASV ziemeļaustrumu piekrastes kur jau vispār jābūt totālākajai vasarai (tur tak netālu uz dienvidiem ir Ņujorka, Vašingtona u.c. lielpilsētas). Somijas vidusdaļā vēl ir 30 cm sniega, bet 100 km uz dienvidiem – nav nemaz (tāpat kā Latvijā). Tāda atšķirība nav ticama. Murgs kaut kāds. Ticēt nevar tiem satelītiem.

 27. lietusviirs Says:

  Jau gada sākuma bija paziņojums, ka satelītam sensors sabojājies. Tādēļ patreizejie dati (ko rāda wetterzentrale )ir jāuztver tikai kā tāds indikātors. Vari ieskatīties šeit:
  http://www.iup.uni-bremen.de:8084/amsr/amsre.html
  un
  http://www.ijis.iarc.uaf.edu/cgi-bin/seaice-monitor.cgi?lang=e

 28. b Says:

  Romān, +5 ir norma vidējajai diennakts temperatūrai, nevis dienas maksimālajai temperatūra, ir krietna starpība starp šiem terminiem. Tevis norādītajā linkā arī rakstīts, ka vidējā maksimālā temperatūra aprīlīr Rīgā ir +13,2 , līdzīgi ir arī šogad, bet diennats vidējā temperatūra turas pāris grādus virs normas, nekādi rekordi pagaidām nedraud. Vislabāk info par temperatūras normu un novirzēm ņemt no šejienes http://www.meteo.lv/public/grafiki_riga.html

 29. Maija Says:

  Jā,arī mēs ,Piebalgā,jau sagaidījām sniegu,arī krusu.Būs jau atkal ,laikam,vēl.Pa brīdim uzspī saule.Vējš Z,ar diezgan spēcīgām brāzmām.Smilitis uz ceļiem iet pa gaisu,liekas,ka esam nevis Latvijā,bet,kas to lai zina,kur…

 30. raitis_sametis Says:

  Jā, jā, Rīgā arī brāzmains vējš – pēc meteo.lv datiem līdz 14m/s.

 31. raitis_sametis Says:

  http://www.eradio.lv/kameras/lidokalns.php

  Piemēram arī uz Lido kalna (kas Madonas rajonā)-> ja ieskatās, tad varam redzēt uz vecā sniega– dažas “svaigas” sniegpārsliņas uzsnigušas….

 32. Gubumakonis Says:

  Riga,Zolitude atkal nekadu nokrisnu,kur nu vel sniegs 😦 Spid spoza saule un stiprs brazmains vejs,nes puteklus un smiltis pa gaisu kopa ar pernam lapam un plastmasas maisiniem-puteklu vetra 😉 Ir tikai dazi nenozimigi makonisi pie debesim,kas atri skrien pari. T +6,bet pec sajutam ir diezgan auksts delj veja.

 33. raitis_sametis Says:

  http://lv.wikipedia.org/wiki/2009._gada_laikapst%C4%81k%C4%BCi_Latvij%C4%81

  Un jācer,ka Digital1 arī par šiem vēlajiem sniega nokrišņiem šodien un varbūt rīt- pie Wiki Latvijas laika apstāķļu vērojumiem kādu rindu pieliks…

 34. raitis_sametis Says:

  http://www.eradio.lv/kameras/ztowers.php

  Skrienošos virs rīgas mākoņus tieši tagad varam redzēt…

 35. raitis_sametis Says:

  Šodien laika apstākļus Latvijā noteiks ciklona rietumu mala. Diena būs saulaina, tomēr pa laikam debesis aizklās mākoņi, austrumu daļā gaidāmi arī nelieli nokrišņi. Pūtīs mēreni stiprs ziemeļu, ziemeļrietumu vējš, kas visā teritorijā brāzmās pastiprināsies līdz 15-18 m/s, savukārt jūras piekrastē tā spēks sasniegs pat 20 m/s. Dienas laikā gaisa temperatūra pieturēsies +3…+8° robežās.
  —–
  Tāda prognoze no meteo.lv par brāzmaino vēju šodien…

 36. maikls Says:

  Pēc meteostaciju datiem pusdienlaikā stiprākais vējš bijis Saldū – līdz 18m/s – un manā pusē Jēkabpilī, vismaz līdz 15 m/s. Stiprākās brāzmas laikam ir tur, kur siltāks un lielāka konvekcija.

 37. raitis_sametis Says:

  Rīgā- pagaidām max=14,9m/s (pēc lidostas meteo datiem…)

 38. raitis_sametis Says:

  http://klab.lv/users/meteo_lv/18012.html
  <- te mans – pagaidām – laika apstākļu tops 2009….

  http://klab.lv/users/meteo_lv/15782.html
  ..un žēl, ka jau beigusies “ziemas 08-09” vētru sezona, tad tai lapā arī par šodienu varētu kādas rindas piemest…

 39. raitis_sametis Says:

  http://www.eradio.lv/kameras/lidokalns2.php

  Ja tieši tagad paskatīsimies Lido kalna (pie Madonas) web-kameru-> tad redzam, sniega brāzmas no ātri skrejošiem cu+cb mākoņiem notiek…

 40. raitis_sametis Says:

  http://www.wunderground.com/global/stations/26422.html
  —-
  Nupatās pavēstīts par 17,5m/s vēja brāzmām Rīgā:)

 41. raitis_sametis Says:

  http://foto.inbox.lv/maksaaju/lido_kalns180409

  Un dienas izskaņā- fotosērija, kur no statiskas web-kameras uzņemti sniega mākoņi virs Lido kalna (Madonas rajonā). Lai ilustrētu vēlos sniega nokrišņu 18.4. Latvijas austrumos…

 42. raitis_sametis Says:

  http://www.wunderground.com/global/stations/26422.html

  Bet finālā šodien Rīgā max vēja ātrums bijis 18,5m/s:)

 43. Saulcerīte Says:

  Nu tādas šausmas talkas laikā vēl nebija redzētas.Problēmas ar zaru griešanu lielas-grūti trāpīt ar šķērēm,toties lapu grābšana laba,galvenais lai būtu pa vējam.Diez cik stiprs šodien bija vējš Jelgavas rajonā.

 44. Romāns Kolduns Says:

  Ogrē vējš bija stiprs. Bija pat pāris brīži kad vējš aiz loga svilpoja. Tas liecina par aptuveni 15 – 20 m/s. Auksts bija. Un pie tāda vēja jau vairs nelikās ka bija +6°C . Mākoņu bija nedaudz, pēc 17:00 nebija nemaz, bet dienas laikā arī ik pa laikam ta bija ta nebija.

 45. Gubumakonis Says:

  http://weatherfoto.wordpress.com/

  Šadi sodienas vetrains laiks izskatijas pie juras, Jūrmala. Laikam jau sodien bija tas gadijums,ko agrak te aprakstija jahtas kapteinis-ziemeļu vētra-kad puš stiprs ziemelvejš un spoza saule,bet jura cik var aptvert skatiens varas baltiem palieliem vilniem uz tumšzila,gandriz melna fona un spilgti zilas debesis-skaisti,bet auksti,ka ziema 🙂

 46. Gubumakonis Says:

  http://4seasonsinfoto.wordpress.com/mani-saulrieti/
  Papildinaju ari šo savu galeriju- šodienas saulriets ar gubumakoniem 😉

 47. Gubumakonis Says:

  http://rapidfire.sci.gsfc.nasa.gov/subsets/index.php?subset=AERONET_Toravere.2009108.aqua.500m

  Smuka 18 aprila bilde,kur var ari redzet masivus gubumakonus kuri nesa sniega un krusas brazmas Vidzemei 🙂 Tapat var redzet,ka virs lica un juras ir skaidras debesis ,bet visi makoni sak veidoties virs sauszemes. Tatad Juras/Lica efekts(par kuru bija domas,ka sodien var izpausties) sodien nebija nemaz,ko apstiprina ari noverojumi uz vietas :/

  • maikls Says:

   Nevar teikt, ka līča efekts nebija nemaz, vakarpusē virs līča bija tradicionāla līča efekta veidota gubu mākoņu josla, kura pat vienu brīdi atnesa nelielus nokrišņus. 😀

 48. raitis_sametis Says:

  Pareizi, vakar vakarā arī no Pārdaugavas varēja redzēt vienu cu+sc mākoņu joslu, kas nesās…nu tā uz Rīgas rietumdaļu vai Jūrmalas austrumiem…

 49. raitis_sametis Says:

  Rīga’šonakt – 4 grādus bijis..

 50. raitis_sametis Says:

  Kādam ir ziņas – par salu iepriekšējā naktī (uz 19.4.)?

 51. raitis_sametis Says:

  http://www.eradio.lv/kameras/liepaja.php

  Apejot riņki caur web-kamerām==> šorīt visā Latvijā skaidrs, tikai augstie ci mākoņi 1-4 balles, reizēm arī cu-0,5 balles

 52. Gubumakonis Says:

  Katra gadijuma verojot uz vietas Rigas un Jurmalas apkartne Lica efekts soreiz(18 apr.) bija verojams atskiriba no citam reizem loti maz,vai nemaz un ari nokrisnu mums nebija nemaz 🙂 Bet to vajo makoņu joslu vakara daleji var redzet šeit http://4seasonsinfoto.wordpress.com/mani-saulrieti/ augsejas bildes. Sodien ir saulains un dzestrs,makonu gandriz nav,T+4

 53. Romāns Kolduns Says:

  No rīta Ogrē bija -3°C, pa dienu ap +6°C, mākoņu nebija. Labs laiks.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: