Martā Latvijā vēl iespējams gan liels sals, gan pamatīga snigšana

Marta vidū, kā arī mēneša otrajā pusē Latvijā var ieplūst aukstas gaisa masas no ziemeļiem, bieži iespējams sniegs, bet atsevišķās naktīs, debesīm skaidrojoties, gaisa temperatūra var pazemināties zem -10 grādiem, liecina pašreizējā „Global Forecast System” ansambļa prognoze.

Tuvākajās dienās gar ciklona ziemeļu malu Latvijā turpinās ielūst salīdzinoši siltas gaisa masas no dienvidaustrumiem, brīžiem iespējams neliels lietus un slapjš sniegs. Gaisa temperatūra joprojām gaidāma tuvu nulles atzīmei.

Nākamajā nedēļā laiku Latvijā noteiks ciklonu sistēma, kas tuvosies no rietumiem. Ar rietumu un dienvidu vējiem Latvijā ieplūdīs salīdzinoši siltas un mitras gaisa masas, bieži gaidāms sniegs un lietus. Gaisa temperatūra dažās dienās var sasniegt +6 grādus, liecina pašreizējās prognozes.

Bet, tuvojoties mēneša vidum, plašs anticiklons var iztraucēt ierasto gaisa masu plūdumu no rietumiem uz austrumiem, un lielā daļā Eiropas var ieplūst aukstākas gaisa masas no ziemeļiem. Pašreizējās prognozes liecina, ka ciklons Baltijas valstīm marta vidū atnesīs slapju sniegu un sniegu, bet, debesīm brīžiem skaidrojoties, atsevišķās naktīs pēc 15. datuma iespējama gaisa temperatūras pazemināšanās zem -10 grādiem.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra prognozē, ka marta vidū gaiss atsevišķās naktīs Latvijā atdzisīs līdz -12 grādiem, mēneša beigās – līdz -6 grādiem, taču saulainākās dienās marta beigās gaisa temperatūra jau varētu pakāpties līdz +15 grādiem.

Marta mēnesī Latvijā tradicionāli vērojami lieli gaisa temperatūras kontrasti, jo naktis vēl ir pietiekami garas, lai gaisa temperatūra varētu pazemināties pat līdz -30 grādiem, savukārt dienas laikā saule pakāpjas pietiekami augstu un spīd pietiekami ilgi, lai mēneša beigās gaisa temperatūra varētu sasniegt +20 grādu atzīmi.

Viszemākā gaisa temperatūra, kāda ir reģistrēta Latvijā marta mēnesī, ir mīnus 34 grādi, bet visaugstākā – plus 21 grāds, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras informācija.

Pēdējos gados aukstākais marts bija vērojams 2005. gadā, kad mēneša sākumā gaisa temperatūra pazeminājās līdz -27 grādiem, bet 11. martā Vidzemes augstienē tika reģistrēts -28 grādu sals.

Savukārt 2007. gada marts Latvijā bija vissiltākais pavasara sākuma mēnesis kopš meteoroloģisko novērojumu uzsākšanas. Visa mēneša gaitā nebija aukstāks par -5 grādiem, mēneša pēdējā dekādē gaisa temperatūra gandrīz katru dienu sasniedza +15 grādus, 22. martā togad tika reģistrēti pat +19 grādi.

46 Atbildes to “Martā Latvijā vēl iespējams gan liels sals, gan pamatīga snigšana”

 1. Saksija Says:

  Aukstuma ieplūšanas varbūtība ir samērā neliela un nebūs ilgāka par 2-3 dienām pēc tās pašas GFS … Liels siltums gaidāms Centrāleiropā, kas varētu arī sasniegt Latviju.

 2. Gubumakonis Says:

  Nu mani jau tas aukstums nebiede,butu pat interesanti atgriezties uz iso laiku istaja ziemaa,ta ka lai vien naak 🙂 Ari pagajusgad marta beigas uz kadam 3 dienam bija iestajusies ista ziema ar lielo sniegu. Labak aukstums marta,neka maijaa 🙂

 3. kika Says:

  “Labak aukstums marta,neka maijaa ” tur tev, Gubumakoni, taisniba.labak lai visi aukstumi paliek tepat martaa 🙂

 4. raitis_sametis Says:

  http://klab.lv/users/meteo_lv/11414.html
  —–
  te mans raksts par 2008. gada marta atziemu:)

 5. Saksija Says:

  butu pat interesanti atgriezties uz iso laiku istaja ziemaa
  ————————————————–
  Hahaha 😀 😀 Un tagad, kas ir aiz loga ? Pavasaris ? 😀 Tagad vēl ir īstākā ziema…

 6. snake Says:

  Liepājā gan pavasaris spoži spīd saule un termometrs rāda +5 grādus,bet pūs brāzmains vējš no A puses

 7. Saksija Says:

  Nu jā, bet Rīgā vienos pēcpusdienā +2 grādi un saule cenšas izsisties starp mākoņiem, pūš ass asutrumu vējš. Labi, ka tā, Vidzemē un Latgalē vispār vēl turas sals.
  Centrāleiropā šodien ir silta diena, daudzviet Polijā patlaban temperatūra ir virs 10 grādiem, ļoti silti ir arī Rietumukrainā. Diezgan pavēss ir Francijas ziemeļos(Parīzē aukstāk kā Rīgā) un Rietumvācijā. Latvijas vasarai līdzīgie laikapstākļi ir Grieķijā un Rietumturcijā.

 8. Saksija Says:

  Interesanti ir salīdzināt mūsu Latvijas meteodienesta prognozi uz tuvākām dienām piemēram ar Vācijas meteodienesta prognozi Rīgai.
  Latvijas meteodienests sola Rīgai:
  5. martā +1 apmācies laiks/ bez nokr.
  6. martā +2 slapjš sniegs
  7. martā 0 slapjš sniegs
  Un Vācijas meteodienests sola:
  5. martā +4 apmācies laiks/bez nokr.
  6. martā +5 apmācies laiks/ bez nokr
  7. martā +3 apmācies laiks/ bez nokr.
  Tās ir max. temperatūras. Es domāju, ka vairāk taisnības ir Vācijas meteodienestam.

 9. Gubumakonis Says:

  Riga vismaz pardaugava ir pat loti pavasarigs laiks sodien-spid saule,kust,veja gandriz nav,nu rita puses bija pat neliels lietus kopa ar ledus grauginiem(KRUSA?),temperatura jau +4-ko lus vel gribat no marta sakuma? +15-ta jau butu anomalija 🙂
  http://www.rs.lv/index.php?aid=1&id=32

 10. fēnikss Says:

  Negribu aizskart Maikla jūtas, taču es no ķebļa novēlos, kad ieraudzīju tik ļoti izcelto 2006. g. martu. Patiesībā tas nebija nekas, salīdzinot ar 2005. g. martu. Tālāk tā gada oficiālais teksts no ikmēneša apskata par martu.

  “Šī gada marta pirmajā dekādē Latvijā valdīja barga ziema. Dekādes vidējā gaisa temperatūra bija 5 grādus zemāka par normu, tādējādi kļūstot par septīto visaukstāko marta 1. dekādi Latvijā pēdējos 80 gados. Visaukstākā marta pirmā dekāde pie mums ir bijusi 1987. gadā, kad tās vidējā gaisa temperatūra bija vēl 3.4 grādus zemāka kā šogad.
  Šī gada marta 1. dekādē tika uzstādīti vairāki zemo gaisa temperatūru rekordi. 2. marts bija visaukstākā diennakts Latvijā šajā ziemā, kā arī otrais aukstākais 2. marts Latvijā pēdējos 80 gados. Savukārt 2. marta nakts bija visaukstākā ne vien visā šajā ziemā, bet arī visaukstākā 2. marta nakts pēdējos 80 gados. Gaisa temperatūra šajā naktī daudzviet bija zemāka par -20 grādiem, bet visīsākais termometra stabiņš sarāvās Jelgavā: -27°C. Ventspilī, Dobelē, Mērsragā, Jelgavā, Ainažos un Skrīveros šai dienā tika uzstādīti jauni 2. marta minimālo gaisa temperatūru rekordi, bet Pāvilostā un Saldū – jauni visa marta viszemāko gaisa temperatūru rekordi. Auksta bija arī 3. marta nakts – visaukstāko 3. marta nakšu rindā tā ieņēma 3. vietu. Šajā naktī jauni 3. marta minimālo gaisa temperatūru rekordi tika uzstādīti Jelgavā, Bauskā un Ainažos. 10. martā jauni šīs diennakts viszemāko gaisa temperatūru rekordi tika uzstādīti Liepājā un Stendē.
  Arī marta otrā dekāde Latvijā vēl pagāja ziemas noskaņās. Dekādes vidējā gaisa temperatūra bija 3.6 grādus zem normas. Tikai vienā dekādes dienā – 17. martā – diennakts vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija virs normas, pārējā laikā bija aukstāks kā parasti. 11. martā Zosēnos tika atzīmēta šai ziemā Latvijā viszemākā diennakts minimālā gaisa temperatūra: -27.8 °C. 11. martā jauni šīs dienas viszemāko gaisa temperatūru rekordi tika uzstādīti Dobelē, Bauskā, Skrīveros, Rēzeknē un Daugavpilī, 14. martā – Saldū, 16. martā – Bauskā un Zosēnos.
  Mēneša trešā dekāde beidzot iezīmēja pavasara sākumu. Dekādes vidējā gaisa temperatūra bija ap normu, un arī pavasaris, diennakts vidējai gaisa temperatūrai stabili kļūstot augstākai par nulli, Latvijā kopumā iestājās atbilstoši ilggadīgam vidējam termiņiem – marta trešās dekādes vidū”

  Izlaboju attiecīgo vietu rakstā. maikls

 11. fēnikss Says:

  Gubumakonim

  Piekrītu, lai jau ziema ālējas tagad, nevis maijā. Taču beidz vienreiz izmantot to Rīgas Siltuma termometru! Ja tam ticētu, tad katru vasaru ir virs +30 un dažreiz pat +37. Ja būtu uzņēmums “Rīgas Aukstums”, tad tur atkal vienmēr rādītu aukstāku kā ir. Te nostrādā paša vārda semantiskā enerģija.

  Saksijai

  Kad Tu skaties temperatūras Eiropā, atceries, ka R-Eiropā krietni vēlāk uzlec saule kā Rīgā! Nu nav Francijā aukstāks kā Rīgā. Bet vakar pirms saullēkta Kubā bija tikai +6…+11. Nekad nebiju domājis, ka tur tik auksts mēdz būt, jo īpaši martā! Jo Indoķīnas un Indostānas pussalās jau sācies pavasara karstums – katru dienu temperatūra sasniedz un pārsniedz +40.

 12. kika Says:

  Salacgrivaa ap +4 gradi,brizjiem uzspid sauliite.jauks laiks.

 13. Saksija Says:

  fēniks, Parīzes Šarla de Gola lidostā trijos pēcpusdienā tikai +4 grādi, jo tur ilgi neizklīda migla. Samērā droši var apgalvot, ka būs dažas meteostacijas Francijas ziemeļos, kur max temperatūra šodien būs līdzīgi kā Rīgā vai pat zemāk.
  Berlīnes Šēnfeldes lidostā trijos pēcpusdienā +14.6 grādi. Lai tas siltums nāk pie mums! 😀

 14. fēnikss Says:

  http://france.meteofrance.com/france/mer?20218.path=merobservationrivage%252FRIV_MANCHE Neteiktu, ka Rīgas lidostā ir īpaši siltāks, ka tik ne aukstāks. Bet par Francijas Z-piekrasti parunāsim vakarā, pēc max termometra noņemšanas. Savukārt, ja Latviju neklātu tas … sniegs, pie mums noteikti būtu siltāks. Pavasara saule dara brīnumus, turklāt līdz 1400 m augstumam ir plusos – nekādas inversijas.

 15. fēnikss Says:

  Ļaudis, R-Igaunijā Kasari miestā 15:00 bija +6 grādi! Es gandrīz samaņu zaudēju no tāda skata. Nu kāpēc igauņiem tik silts, bet mums nekā…

 16. fēnikss Says:

  Pavisam piemirsu pajautāt un rakstu to šeit, jo vecos rakstus neviens nelasa. Vai kāds kaut ko zina par pagājušo nakti Itālijā un šo rītu Balkānos? http://www.hobitus.com/noaa/composite/hvct-precip/ Baiss skats jau padsmit stundas.
  Man vienkārši nav laika kaut ko meklēt.

 17. raitis_sametis Says:  Te viens cerīgs ciklons virs Eiropas, … varbūt uz ziemeļu daļu tas arī mūs aizķers…?:)

 18. raitis_sametis Says:

  http://news.gismeteo.ru/news.n2?item=63371936563

  Vai Sočos 3m biezais sniegs – nav saistīts ar šo ciklonu virs Eiropas dienvidiem?

 19. raitis_sametis Says:

  http://pogoda.ru.net/weathernews.php?id=3488
  =====
  Un te tiek vēstīts, ka īsts pavasaris Baltkrievijā pienāks pēc 20. marta/ bet tas taču mums kaimiņos!!!

 20. fēnikss Says:

  Nē, Raiti, nav nekāda sakara ar ciklonu virs Balkāniem. Nevajag jau vienmēr vienu ciklonu piesiet visām lietām, kas notiek pat tūkstošiem km tālu. Un nevis Sočos ir 3 m, bet kalnos, kur vienmēr martā ir sniegs. Gismeteo ir viena dezinformatīva vietne.
  Un kādā sakarā te Baltkrievija? Viņiem septembrī bija stabili pāri +30, un vasarās regulāri virs +30, ko nevarētu teikt par Latviju. Nu būs Daugavpils un Krāslavas rajonos silts, bet rīdziniekiem ta kāda daļa gar to?
  Un kā tad Tu neesi painteresējies, vai ciemi D-Eiropas dienvidos nav aizskaloti ar stipro lietu, kāds upuru skaits? Nekas, gan jau gismeteo paspēs uzrakstīt, kad notikums būs zaudējis aktualitāti.

 21. raitis_sametis Says:

  painteresēšos…no darba brīvajā laikā… patiešām interesē/ kādas drastiskas laika apstākļu grimases tur būs bijušas, un arī ..pie mums pēc meteo.lv svaigākām prognozēm būs A-ZA vējš ar visai intensīviem lietus un slapja sniega nokrišņiem, vai tas arī būs saistīts ar šo minēto ciklonu?

 22. fēnikss Says:

  Tur jau tā lieta, ka virs Balkāniem bija lielākais mākoņu sakopojums uz Zemes (pēdējās 12 stundās), skatoties infrasarkanajā diapazonā. Nevis tur kaut kādas vētras, kuras lāgā nevar redzēt, bet šis ir kaut kas līdzīgs novembra beigu ciklonam, vismaz vizuāli, jo te pavisam cits spiediens. Es, protams, nesaprotu, Karpatos tagad snieg vai līst?
  Vai kāds vispār paredzēja, ka virs Itālijas un tālāk virs Balkāniem izveidosies kaut kas tik iespaidīgs? Es vienkārši iedomājos tās ūdens masas, kas tur atrodas, pa ja nekas neizkrīt.

 23. raitis_sametis Says:

  Cik no itāļu meteo saitiem saburtoju- daudzviet tai valstī bijis lietus 50-60mm… (gan jau ziņas ienāksies)…

 24. Romāns Kolduns Says:

  Ogrē termometrs saulē iesila līdz +9°C. Ēnā bija ap +4,5°C.

 25. fēnikss Says:

  Nav slikti, vismaz ūdenskrātuves piepildīsies pirms karstās un sausās subtropu vasaras.

 26. fēnikss Says:

  Serbijā, uz ZA no Belgradas tika reģistrētas vēja brāzmas 33 m/s – nav ne piekraste, ne kalni un vētra ilgst vairāk kā diennakti. Pašā Belgradā vairāk par 23 m/s nav bijis un nekāda stipra lietus vairumā staciju. Vētra līdz 32 m/s novērota Horvātijas piekrastē un nokrišņu nav vairāk par 20-50 mm. Varbūt jāpagaida 18:00 UTC rezultāti.

 27. fēnikss Says:

  Saksijai

  Nu labi, laikam jau Francijas Z-piekraste tā arī palika starp +3 un +5, bet arī Spānijas vidienē nav diez ko silti. Neko sev marts…

 28. daaaa Says:

  virs Itālijas un Balkāniem ir vairāku ciklonu sistēma, kas atnes nelabo laiku

  http://www.emhi.ee/index.php?ide=14,92

 29. lietusviirs Says:

  Beidzot atmosfēra sāk atdzīvotos. Rīt un parīt virs egejas un vēlāk arī virs melnās jūras būs diezgan plašs un mazkustīgs konverģences apgabals. Un ņemot vērā, ka tur būs diezgan liels mitrums, tad var izveidoties diezgan nopietna konvekcija. Daudz viena otrais sekojošas frontes. Pastāv iespēja, ka ka kāda mazkustīga oklūzija var skart arī latviju. Mazkustīgas oklūzijas var nest ilgstošus nokrišņus, jo īpaši ņemot vērā, ka no dienvidiem ciklona siltajā sektorā ieplūdīs diezgan mitrs gais.

 30. fēnikss Says:

  lietusviiram

  Man jau šķiet, ka Vidusjūras reģionā pavasaris tipiski ir aktīva sezona. Tā ka tas bija tikai laika jautājums, kad atdzīvosies tas Eiropas gals.

 31. b Says:

  fēniksam

  Ilgadējie dati (Pasaules meteoroloģijas organizācija ww.worldweather.org) rāda, ka aktīvākais periods (pieņemu, ka ciklonu aktivitāti labi raksturo nokrišņu daudzums) ir novembris-janvāris. Tādēļ diez vai var runāt par ikgadēju *tā Eiropas gala atdzīvošanos pavasarī*. Protams, ciklonu aktivitāte šajā laikā tur nav nekas neparasts, bet Balkānu dienvidrietumos izskatās, ka dažās dienās varētu nolīt līdz pat pusotrai, vietām varbūt divām mēneša normām.

 32. fēnikss Says:

  Nav runa par ikgadēju, bet par visai parastu lietu. Ko Tu domā, man darīt nav ko, kā studēt WMO datus? Ir taču pavisam loģiski un dabiski, ka pavasarī parādās milzīgs kontrasts starp jau sakarsušo Z-Āfriku un vēl vēso Eiropu, tāpēc visādu ciklonu rašanās virs Vidusjūras ir īpaši tipiska tieši pavasarī, nevis ziemā. Tumšajos mēnešos Sahāra pamatīgi atdziest un siltākā vieta ir Atlantijas okeāns. Turklāt siltas ziemas pie mums bieži saistītas ar AC virs Vidusjūras, Balkāniem, tā ka ziemā ne pavisam nav ikgadēji Vidusjūras cikloni ar tādu spēku. Tāpat Vidusāzijā tieši pavasara pirmajā pusē mēdz būt daudz nokrišņu, pateicoties jau karstajai Irānai un vēl aukstajai Krievijai, Kazahstānai. Nu var jau būt, ka es atkal ne pa tēmu. Nekad neesmu bijis sekmīgs skolēns.

 33. b Says:

  Nu bet dati ir dati. Šajā gadījumā taču dati ir pamatotāki par Tavu *Ir taču pavisam loģiski un dabiski*. Ir jau cikloni pavasarī tur aktīvi, bet ziemā tie ir aktīvāki, tāpat bija arī šogad, kad vētras ziemā plosījās Vidusjurā un Balkāniem bija pamatīgs nokrišņu dauduzms. Janvār beigās, ja nemaldos. Tāpēc nav gluži pareizi teikt, ka tas reģions pavasarī mostas. Lai gan šī jau laikam ir matu skaldīšana.

 34. Juris A. Says:

  Paskatījos savās Itālijas Dienvidalpu slēpošamas vietās. Nekas īpašs, salīdzinot ar pagājušo nedēļu – brīžiem smalks sniedziņš (štruntīga redzamība slēpojot), šodien mazliet lielāks vēja ātrums – ap 50km/h, bet tāds tur bija arī pagājušo nedēļu. Slapjumu Itālijas – Šveices energosistēmām vajaga, prombraucot redzēju, ka Livigno ezers bija izstrādāts gandrīz sauss, bet tas tā ir katru gadu. Gadus apakaļ slēpoju pie vēja ātruma 100 km/h. Gondolu automātika brāzmās slēdza tās laukā. Varēja forši pašūpoties vējā, gaidot uz darbības atjaunošanos. Pretvējā kalna galā bija grūti ieskrieties, gandrīz pūta atpakaļ!

 35. fēnikss Says:

  Jurim

  Lielākā mākoņu masa gāja pāri Sicīlijai un Apenīnu pss. D-pusei. Līdz Alpiem neaizvilka.

 36. lietusviirs Says:

  Starp citu, tā nokrišņu zona latvijas dienvidos ir augšējā fronte, kura lidz zemei nenonāk.

 37. Juris A. Says:

  Ieejiet gismeteo. ru., jaunās lapas sadaļā “Pogodnie novosti”, interesants raksts “Globālā atdzišana tūlīt tūlīt sāksies”. Atveriet arī abas pasvītrotās vietas par zinātniekiem, “smadzeņu skalošanu” un visu to šmuci un naudu ap t. s. globālo sasilšanu.

 38. lietusviirs Says:

  Viss, jau skaisti, bet gribētos ko vairāk uzzināt par tiem dabiskajiem cikliiem. Kad kurš sākas kāds kuram periods, kāda amplitūda u.t.t.

  Starp citu visos Globālā klimata modeļos ir ļoti būtisks un bīstams trūkums. Proti tur tiek risināti ūdens un gaisa kustības vienādojumi u.t.t , bet daudz kas tiek parametrizēts. Piemēram nereti tiek parametrizēti konvekcijas procesi, lai nevajadzētu apskatīk īsus laika periodus. Bet tākā konvekcija ir būtisks faktors mākoņainībai u.t.t , tad visa sistēma ir ļoti ļoti atkarīga no tā cik parametrizācija laba.
  Ja nekļūdos, tad daži modeļi ar parametrizāciju tik ļoti aizraujas, ka pāri paliek praktiski tikai siltuma balansa vienādojums.

  Par to kā dažādus procesus parametrizēt ir sarakstītas veselas grāmatas.
  Nekad neesmu redzējis, ka kaut kur, kur ir publicēti kāda modeļa rezultātik, tiktu precīzi aprakstīts arī pats modelis ieskaitot izmantottas parametrizācijas. Bet varbūt vienkāršī neesmu pietiekami meklējis. Tas droši vien ir tikai akadēmiskās bibliotekās.

 39. ... Says:

  bet re! sniegs snieg! Kam šodien taisnība ,saksij?

 40. Gubumakonis Says:

  Rigu diemzel vel si nokrisnu josla nav sasniegusi 😦 laiks tads ne sis ne tas,t+3,pelecigi apmacies un kust.

  Tikmer lenam turpinu papildinat savu interesanto laikapstaklu blogu ar jaunam un agrako laiku bildem : http://weatherfoto.wordpress.com/

 41. Maija Says:

  Paldies,Gubumākoni,par foršajām bildēm!Tiešām,ir ko paskatīties!Piebalgas pusē arī šodien 5 gr.silts un ,gandrīz visu dienu,saulīte.Smaržo pēs pavasara…Bet,vēl jau būs gan sniegi,gan puteņi…

 42. saulcerite Says:

  GUBUMAKONIM
  Pēkšņi atcerējos savu aizraušanos ar saulrietiem-pateicoties tavām bildēm.Jāsameklē kur ir palicis saulrietu albūms ,gribas netikai apskatīt bet ari fotografēt

 43. Saksija Says:

  … said
  March 6, 2009 @ 15:13
  bet re! sniegs snieg! Kam šodien taisnība ,saksij?
  —————————————-
  Rīgā bija tikai dažas pārslas, kopumā reģistrēti 0.2 mm, lielākā daļa nokrišnu izkrita Zemgalē un Dienvidkurzemē, citur šī bija sausa diena.

 44. raitis_sametis Says:

  Tagad esmu atkal uz Kurzemes robežas, iebraucu plkst. 17:30, bet kādu pusstundu atpakaļ sniga.. zemei atkal 2cm sniega klāt…

 45. Gubumakonis Says:

  Paldies par labam atsauksmem 🙂 nu man ar pedejo gadu ta iepatikas fotografet dabu un tur notiekosos laikapstaklu procesus 😉 savu saulrietu kolekciju vel neesu salisis,tas turkmak 🙂
  Ja,es ari gaidiju-gaidiju,kad tad ta nokrisnu zona atnaks lidz Rigai,bet neka,vien braucot uz darbu dazas sikas parslas redzeju,bet tik tuvu jau bija 😦 Sodien sniegs pamatigi pakusa,nu jau daudz kur plika zeme regojas,tagad mazliet piesala.

 46. Romāns Kolduns Says:

  Ogrē bija labāk vismaz ar to ka no 14:00 līdz kādiem 17:30 normāli aniga, dažos brīžos pat tā pastipri, reti kur rēgojas zāle, no rīta ap astoņiem -2°C, bet tagad spīd saule un maz mākoņu.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: