Prognoze 23.-24. decembrim

23dec2

24dec

19 Atbildes to “Prognoze 23.-24. decembrim”

 1. raitis_sametis Says:

  Izskatās, ka tāda pašķidra vētriņa. Vai vispār nebūs… Vienīgi sniega gāzes no cb (fotogēniskiem) mākoņiem būs…

 2. maikls Says:

  Šonakt (naktī uz otrdienu) modeļi prognozē diezgan daudz nokrišņu, tam vajadzētu būt galvenokārt slapjam sniegam, krusai. Stiprākais vējš gaidāms jūras piekrastē nakts otrajā pusē un otrdien no rīta (maksimums līdz 25 m/s).

 3. Cb Says:

  Gaiss šodien Jelgavā pirms gāznieveida nokrišņiem sasilis līdz +6 grādiem.

 4. SARGS Says:

  man te viiss kuust!

 5. Juris A. Says:

  Atgriezos no Itāļu ciklona kalnos. Sniega plūdi !!!!!. Passo Tonale kalna galā -sniega biezums 4 m !!!!!, lejā 2 m. “Globālā sasilšana” hi – hī !!!. Zaļo projekti sāk izgāzties. Labākais skats bija, kad itāļi sāka tīrīt 2 m sniegu no jumtiem. Viņi to dara, atzāģējot sniegu no jumta ar virvi. Viens nonāca lejā no 3 – 4. stāva jumta kopā ar sniegu, bet bez striķa. Izlīda no sniega kaudzes, noskurinājās un drīz bija atpakaļ uz jumta!. Daudzas šosejas un slēpošanas trases pirmajās 3 dienās bija ciet nepārtrauktās snigšanas dēļ. Trašu lejas daļā pat smidzināja lietus. Pārējās dienās spīdēja Saule. Fantastiskie skati! Tādu sniega daudzumu pēdējos 10 gados Alpos nebiju redzējis!

 6. b Says:

  Nu paskatoties uz laika apstākļiem Latvijā gan liekas, ka globālā sasilšana iet uz urrā. Baumo, ka šis gads būs otrais vai trešais siltākais kopš veic meteoroloģiskos novērojumus.

 7. Gubumakonis Says:

  Riga,Zolitude list ka pa janiem 😦 Tads vasarigs lietus ar burbuliem uz pelkem,se tev bija balti Ziemassvetki 😦

 8. raitis_sametis Says:

  22.12.2008. plkst. 16:21
  Šovakar un naktī uz 23.12. piekrastes rajonos gaidāma ziemeļrietumu, ziemeļu vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 20 – 23 m/s, bet no rīta 23.12. vēja brāzmas jūras piekrastē sasniegs 25 – 27 m/s.
  No rīta, 23.12. Rīgā gaidāms ziemeļrietumu, ziemeļu vējš brāzmās 20 – 22 m/s.

  meteo.lv jauns brīdinājums pecpusdienai/ vakarā sākās visai intensīvs lietus te Rīgas centrā, laikam naktī vai uz rīta pusi tas paries sniegā. Pievakarē pie pēdējiem saules stariem nofočeju nelielus neizteiktus cb mākoņus, kas tad vēl deva smidzinošu lietu.

 9. Gubumakonis Says:

  Te Riga atkal saka pamatigi lit lietus,bunga pa palodzi,ari gaisa t ir joprojam+3,5,viss nu nokusa pilniba un aiz loga viss melns 😦 Atliek vien piekrist,ka laikam tomer ta sasilsana iet vala,skatoties,ka ari soziem nekas jedzigs Latvija nav,viss tapat,ka iepr. ziemas 😦 Varbut kaut kur citur ari ir aukstak un ari dzils sniegs,bet tikai ne pie mums. Bedigi 😦

 10. raitis_sametis Says:

  Bija arī centrā lietus, bet uz brīdi pārstājis. Ja būtu diena- tad novērotu cb mākoņus dažādās “izteiksmes” pakāpēs…

 11. raitis_sametis Says:

  Ar nepacietību gaidu vetras izpausmes

 12. raitis_sametis Says:

  22.12.2008. plkst. 21:35 Šovakar un naktī uz 23.12. piekrastes rajonos gaidāma ziemeļrietumu, ziemeļu vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 20 – 23 m/s, bet nakts otrajā pusē, 23.12., un no rīta vēja brāzmas jūras piekrastē sasniegs 25 – 29 m/s. No rīta, 23.12. Rīgā gaidāms ziemeļrietumu, ziemeļu vējš brāzmās 20 – 22 m/s.
  =====
  hehe, da’zas rindas augstāk jau bija viens meteo.lv brīdinājums, tagad “2 metrus pielikuši klāt” …

 13. raitis_sametis Says:  Austrālija arīdzan neatpaliek, tās ziemeļu krastos attēlā redzami 2 tropiski cikloni vienlaikus un uz austrumiem veidojas trešais. Jāpaseko, vai kāds no taifūniem nepieaugs līdz 3-4 kategorijai, tad būs savā blogā kāda jauna lapa jāatver…

 14. snake Says:

  Liepājā tāds slapja sniega putenis uznāca tikko 😉 vispār vējš arī pūš pamatīgi

 15. maikls Says:

  Ventspils lidostā brāzmas līdz 19 m/s, Rīgas lidostā līdz 14 m/s. Uz Ventspils mola, protams, pūš daudz pamatīgāk, jo tur pūš vējš, kas bez jebkādiem šķēršļiem ieskrējies vairākus simtus kilometrus jau no Botnijas līča. Bet uz Latvijas sauszemes īpaši stipram vējam nevajadzētu būt.

 16. Gubumakonis Says:

  Riga ik pa bridim uznak lietusbrazmas,tagad jau ari kopa ar krusu un slapjo sniegu ,vejs ari brazmains,bet vel nav ipasi stiprs, t +2,5

 17. snake Says:

  Es nesaprotu kā var Liepājas lidostā būt 4 m/s? Vizuāli esmu novērojis brāzmas ap 20 m/s

 18. maikls Says:

  Var būt 4 m/s (šobrīd uzrāda 5 m/s), jo lidosta atrodas tālāk no jūras nekā Liepājas pilsēta. Un katra kāpa, katrs koks, katra ēka, katrs pakalns stipri vien vājina vēja ātrumu uz zemes.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: