Būs vai nebūs sniegavētra?

Jau vairākkārt esmu pieminējis ciklonu, kas sestdien – pirmdien no Baltkrievijas dosies uz Somu līci un pastiprināsies, kļūstot ļoti spēcīgs. Modeļu prognozes aizvien ir atšķirīgas. Visdramatiskākos laika apstākļus joprojām prognozē GFS: ilgstošu un brīžiem stipru sniegu apvienojumā ar ļoti stipru vēju, un šādus laika apstākļus var raksturot kā sniegavētru. GFS šobrīd prognozē, ka ciklona centrs šķērsos Latviju vai arī būs ļoti tuvu Latvijai, bet, piemēram, Lielbritānijas modelis ciklona centru prognozē tālāk no Latvijas, līdz ar to tas prognozē mazāk nokrišņu un vājāku vēju, tomēr arī šis modelis prognozē ievērojamu sniegputeni ja ne visā Latvijā, tad Latgalē un Vidzemē gan.

GFS šobrīd prognozē, ka ciklons būs ar izteiktu, labi definētu un ļoti dziļu centru (atmosfēras spiediens centrā zem 960 hPa jeb zem 720 mm), tieši tādēļ šis modelis prognozē ļoti stipru vēju visapkārt ciklona centram, brāzmās līdz vētras un piekrastē līdz ļoti stipras vētras spēkam. Savukārt, piemēram, HIRLAM modeļi prognozē, ka ciklonam būs plašs un izplūdis centrs, tāpēc vējš tiek prognozēts vājāks, lai gan pašreizējās HIRLAM prognozes liecina, ka Rīgā ZR vējš svētdienas rītā brāzmās var sasniegt aptuveni 20 m/s, tāpat tiek prognozēts ilgstošs sniegs.

Šis ciklons diezgan ilgi uzkavēsies Latvijas tuvumā, līdz pamazām zaudēs spēkus. Snigšana var turpināties arī pirmdien, un GFS šobrīd prognozē, ka sniega segas biezums Ziemeļvidzemē pirmdien sasniegs 40 centimetrus (citviet valstī 15-30 cm). Taču, kā jau minēju, citu modeļu prognozes ir pieticīgākas, un pieredze rāda, ka tieši tās piepildās visbiežāk. Tā kā vējš pūtīs no jūras un ūdens virsmas temperatūra jūrā ir līdz +8 grādiem, tad piekrastes rajonos gaidāms arī slapjš sniegs.

Atliek sekot jaunākajām prognozēm un galu galā vērot, cik daudz no prognozētā piepildīsies. 🙂

Vēl piebildīšu, ka sniegs Latvijā gaidāms arī pirms svētdienas. Neliels ciklons ar centru pie Kurzemes dienvidiem šovakar un naktī uz sestdienu var atnest visai daudz sniega, piemēram, Lietuvas modelis Kurzemes dienviddaļā šovakar un nākamās nakts sākumā prognozē aptuveni 10 centimetrus svaiga sniega, naktī sniegs tiek prognozēts arī Rīgā un citviet Latvijā. Lielbritānijas modelis laikā no piektdienas līdz sestdienas vakaram Kurzemes rietumos prognozē pat 15 milimetrus nokrišņu, pārsvarā slapju sniegu (1 mm nokrišņu dod vidēji 1 centimetru biezu sniega kārtu, ja tas nekūst).

Plkst. 17:50
Jaunākās GFS prognozes: naktī uz sestdienu valsts lielākajā daļā uzsnigs, bet Kurzemē iespējams stiprs sniegs, jūras piekrastē arī slapjš sniegs; sestdien dienas laikā Kurzemē un arī vietām centrālajos rajonos brīžiem uzsnigs; virs valsts rietumdaļas sestdien atradīsies neliela ciklona centrs un attiecīgi pūtīs dažāda virziena vēji; gaisa temperatūra tuvu nullei.
Naktī uz svētdienu visā Latvijā pastiprināsies Z, ZR vējš, kas svētdienas rītā brāzmās sasniegs ātrumu līdz 17 m/s, piekrastē līdz 22 m/s. Sākot no austrumu rajoniem, gaidāms sniegs un putenis. Svētdien dienas laikā gaidāma tālāka ZR, R vēja pastiprināšanās – brāzmās līdz 20 m/s, līča piekrastē un Rīgā līdz 25 m/s, Kurzemes piekrastē līdz 29 m/s. Visā valstī ilgstoši snigs, brīžiem stipri, austrumu rajonos iespējama ļoti stipra snigšana. Gaisa temperatūra tuvu nullei. Naktī uz pirmdienu un pirmdien turpinās snigt un putināt, bet vējš sāks pierimt.

64 Atbildes to “Būs vai nebūs sniegavētra?”

 1. raitis_sametis Says:

  Patreiz gan vēl Rīgā ir rudens/ nakts vidū bija dažas nelielas krusas brāzmas.

 2. Cb Says:

  Līcis joprojām aktīvi “ražo” nokrišņus. Vietām virs paša līča tie šobrid ir ļoti stipri. Jelgavā bez nokrišņiem.
  Bet vārds “brāzma” attiecas tikai uz vēju.

 3. Gubumakonis Says:

  Lidz Rigai ta ari neviens kartigs sniega makonis ta ari nau nonacis,vien dazas parslas, 😦 kaut ari makoni apkart staiga visu laiku bet ara ir rudenigi pelecigs. Priece,ka temperatura lenam,bet tomer pazeminas ,tagad ir -1:) Gribetos ceret uz to trakako prognozi :),bet vismaz ceru ka ari Riga uzsnigs kartigs sniegs.

 4. maikls Says:

  Atradu vienu modeli, kas prognozē atmosfēras spiedienu ciklona centrā svētdien Vidzemē zem 950 hPa…un tas modelis prognozē īstu orkānu, sniega orkānu piekrastē, tajā skaitā Rīgā. 😀 Izrādās, ka ir arī trakākas prognozes par GFS prognozēm.

 5. maikls Says:

  Es tā skatos, ka liela daļa modeļu ciklonu pievirza maksimāli tuvu Latvijai, līdz ar to prognozē vismaz stipru sniegputeni, kas varētu sākties sestdienas vakarā Latgalē un turpināties līdz pirmdienas vakaram.

 6. Cumulus Says:

  “Sniega orkāns”-izklausās jau forši! 😀
  Kas tas ir par modeli kurš prognozē sniega orkānu?

 7. snake Says:

  izklausās vareni 😉

 8. maikls Says:

  http://www.wetterzentrale.de/topkarten/fsgmeeur.html

  Skatīt atmosfēras spiediena (500hPa,Bodendruck) prognozi svētdienai plkst. 12:00 un plkst. 18:00 pēc Griničas laika (šobrīd tā ir 60. un 66. stunda, skaitot no prognozes sastādīšanas brīža). Izobāras virs Latvijas rietumu un centrālās daļas tur ir sazīmētas tik cieši, ka skaidrs, ka tur tiek prognozēta stipra vētra, piekrastē orkāns.

 9. maikls Says:

  Tas vācu meteoroloģijas institūts gaidāmajam ciklonam ir piešķīris nosaukumu Irmela ( http://www.met.fu-berlin.de/de/wetter/maps/emtbkna.gif ).

 10. maikls Says:

  Snake, Tev būs jāziņo, ja Liepājā šovakar un nākamajā naktī stipri snigs (saistībā ar to maziņo ciklonu). 🙂 Pēc pēdējām GFS prognozēm lielā daļā Kurzemes tuvākajā diennaktī daudz snigs.

 11. snake Says:

  ziņošu,ziņošu 😉

 12. Gubumakonis Says:

  Zolitude peksni uznaca pabieza migla kopa ar zemiem makoniem,la nak ta ka vilniem,briizem sabieze,briziem skaidrojas,virs miglas buliba ir skaidras debesis 🙂 Laikam jau no lica nak. T joprojam-1 Nu tad sagaidam IRMELU 🙂

 13. Gubumakonis Says:

  buliba-tas ir butiba 🙂

 14. raitis_sametis Says:

  vai tad katram ciklonam būs savas vārds?

 15. raitis_sametis Says:  arī redzams, ka tāds “vējiņš” būs

 16. riia Says:

  Naktī uz svētdienu (23.11.) gaidāma ziemeļu, ziemeļrietumu vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 17-22 m/s, bet piekrastes rajonos līdz vismaz 25-29m/s. Šāda stipruma vējš saglabāsies visas svētdienas garumā un naktī uz pirmdienu. Pirmdien (24.11). tas pāries rietumu, dienvidrietumu vējā un dienas laikā sāks pakāpeniski pierimt līdz 15-18 m/s.
  Svētdien (23.11.) ilgstoši, stipri snigs un putinās, uz ceļiem veidosies sniega sanesumi.
  Piekrastes rajonos, arī Rīgā, strauji paaugstināsies ūdens līmenis.

  LVGMA Meteoroloģisko prognožu daļa

 17. Gubumakonis Says:

  ESTOFEX sodien ieklavis negaisu zona Baltijas juru un Kurzemes piekrasti 🙂 Ja,principa vacu sinoptiki pieskir vardu katram izteiktam ciklonam un anticiklonam cik tur skatos 🙂

 18. Hadzha Says:

  nu jaa ja taas prognozes piepildiisies buus jautri skatos! nu! gribaas jau taadu puteni kaartiigu pa kaadiem gadiem 8 attceros bija sniegs rigaa peedejo reizi laikam 2000 gadaa vai kad atraak nu bija taa ka ielas mazaakas bija neizbraucamas un pat pa turieni mashinas nebrauca! 🙂 nu turam iksskus! 😀

  kautnu buutu!

 19. maikls Says:

  Ļoti patīkami, ka LVĢMA savā mājas lapā savlaicīgi ir ielikusi informāciju par sniegu un vētru.

 20. raitis_sametis Says:

  ..un plkst. 20:00 meteo.lv saitē info tikšot precizēta…

 21. dusk Says:

  Ja papētīsi vēsturi, tad 22, 23 ļoti bieži bijušas sniega vētras. Kāpēc es to zinu? Man vecmāmiņai dzimene. Jau no bērnības bija triki. 80% reizes šajās dienās snieg. Pat sniegs 70-80 cm augstumā

 22. dusk Says:

  Un man patīk sniega vētras 🙂

 23. snake Says:

  Liepājā no dienvidiem sāk nākt tumši mākoņi 😉

 24. Hadzha Says:

  http://www.windguru.com/int/index.php?sc=69

  sheit uzlieciet m/s un tur braazmaas sola 34m/s tas buus labi ja taa 😀 😀

 25. Enricco Says:

  Sveiks, Maikl!
  Cik reāli ir šie 34 m/s, kas ir parādīti windguru?
  Ja pareizi saprotu, Tava prognoze vēja stiprumam ir mazliet pietcīgāka…
  Vai ir kāda web kamera Rīgāvai tās apkārtnē, kas ir pie jūras (līča) ?
  Ja būtu šie 34 m/s, NOTEIKTI SUPER kadrus varētu redzēt 🙂

 26. lietusviirs Says:

  Beidzot.
  Tāds interesants laikapstākļu patterns būs:
  1. Liels temperatuuras gradients virzienaa no rietumiem uz austrumiem
  2. Uz Pārsimts kilometriem 2m rasaspunkta starpība pat virs 10 graadu. Tas nozīme, ka puse no gaisa mitruma izkritīs kā nokrišņi.
  4. Ciklonam būs pieejama(dēļ jet stream liekuma) rotācijas enerģija arī cikolona aizmugurē. Tas nozīmē, ka tas spees saņjemt rotācijas enerģiju arī bez aukstās frontes ciklona aizmugurē. Parasti vētrām/orkāniem tā nav un tie ātri izūd dēļ samaisīšanās. Bet šoreiz var būt savādāk.
  5. Izskatās, ka ciklons “Pārraus jetstrem”. Tas nozīmē, ka tam būs pieejama grandioza enerģija.
  6. Ciklona paša izmainītais jet stream vēlāk tam neļaus “aizmukt”. tas nozīmē ka process var ieilgt.
  7. Rīgā vējš būs no siltās jūras. Nav skaidrs, ko tas ietekmēs, jo ļoti mazu laiku gais ies pāri siltajai jūrai.
  8. Tā kā vētra būs no līča ilgu laiku, tad daugavas līmenis var sasniegt pat jaunus rekordus. Ja es dziivotu tuvāk jūrai zemajās vietās tad jau tagad pakotu mantas un mēģjināt glābt visu ko var. Pēdējā brīdī to var neizdoties izdarīt, jo dēļ sniega visa satiksme visticamāk būs gandrīz pilnībā paralizēta.

  Žēl tos kam tas radīs skādi, bet man interesanti vērot šo ekstrēmo dabas parādību (kaut nepazustu elektrība).

 27. maikls Says:

  Enricco, es savā galvā nemodelēju iespējamos laika apstākļus :), es tikai skatos dažādu modeļu dažādās prognozes, pārveidoju tās saprotamā valodā un dalos informācijā. 🙂 HIRLAM un GFS modeļi Rīgai šobrīd neprognozē vairāk par kādiem 20-23 m/s, bet prognozes vēl var krasi manīties.

 28. Gubumakonis Says:

  Lai nu ka,bet Lietusviram interesantas pardomas par gaidamu ciklonu 🙂 Es ari loti gaidu,lai vetra beidzot nonak ari lidz Rigai,bet sniegavetra ir vel interesantak,gaidisim nu,kas bus,sen nau bijusi tadi riktigi ekstremi laikapstakli Riga! 🙂

 29. Cb Says:

  GFS дает прогноз, что где то в 28 ноября температура воздуха опять достигнут 4 градусов, un vēl vairāk.. Tātad atklal gaidāma ievērojama temperatūras paaugstināšanās.

 30. snake Says:

  Liepājā jau kādu stundu snieg,viss smuki sasnidzis. jauki 😉

 31. Hadzha Says:

  http://www.windguru.com/int/index.php?sc=256 Liepaja

  http://www.windguru.com/int/index.php?sc=69 Riga

  Tads retums te sola ka Riigaa liellaks veejsh nekaa Liepajaa ! 🙂

 32. snake Says:

  tik smuki Liepājā snieg 😉 viss balts

 33. Hadzha Says:

  ir kaada webcam kur var redzeet liepaaju

 34. mārtiņš Says:

  rīgā tā debestiņa gaužām skaidra izskatās 😦

 35. D1 Says:

  tvnet raksts: http://www.tvnet.lv/zalazeme/nature/article.php?id=79461
  meteo.lv:

  Informācija par nelabvēlīgiem laika apstākļiem 23.-24.11.2008.

  Naktī uz svētdienu (23.11.) gaidāma ziemeļu, ziemeļrietumu vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 17-22 m/s, bet piekrastes rajonos līdz vismaz 25-29m/s. Šāda stipruma vējš saglabāsies visas svētdienas garumā un arī naktī uz pirmdienu. Pirmdien (24.11.) tas pāries rietumu, dienvidrietumu vējā un dienas laikā sāks pakāpeniski pierimt līdz 15-18 m/s.

  Svētdien (23.11.) ilgstoši, stipri snigs un putinās, uz ceļiem veidosies sniega sanesumi.
  Piekrastes rajonos, arī Rīgā, strauji paaugstināsies ūdens līmenis.

  Detalizētāka informācija pieejama sadaļā “Jaunumi”.

 36. D1 Says:

  meteo.lv:

  Rīt (22.11.) Latvijai no dienvidiem pietuvosies ciklons, kas, nonākot mūsu reģionā, aktivizēsies un gādās par nepatīkamiem laika apstākļiem nedēļas nogalē un jaunās nedēļas sākumā.

  Ja vēl sestdien (22.11.) debesis vēl skaidrosies un sniegs gaidāms tikai brīžiem, tad svētdien (23.11.) nomāksies un ilgstoši, stipri snigs, kā arī putinās. Autovadītājiem jāievēro īpaša piesardzība, jo sniega laikā pasliktināsies redzamība, bet uz ceļiem veidosies sniega sanesumi.

  Ciklona ietekmē gaidāma ievērojama vēja pastiprināšanās. Rīt (22.11.) pēcpusdienā vējš iegriezīsies ziemeļaustrumiem, ziemeļiem un vakarā piekrastes rajonos sāks lēnām pastiprināties, piekrastes rajonos brāzmās sasniedzot 14 m/s. Naktī uz svētdienu (23.11.) tas pāries ziemeļu, ziemeļrietumu vējā un pastiprināsies visā teritorijā līdz 17-22 m/s, bet nakts otrajā pusē piekrastes rajonos vismaz līdz 25-29 m/s, kas atbilst stipras līdz ļoti stipras vētras spēkam. Stiprs vējš saglabāsies visas svētdienas garumā, kā arī naktī uz pirmdienu (24.11.). Tikai pirmdien, ciklonam pavājinoties, dienas laikā vējš iegriezīsies no rietumiem, dienvidrietumiem un pakāpeniski pierims, bet vēl aizvien teritorijā brāzmās saglabāsies 15-19 m/s.

  Līdz ar brāzmainajiem ziemeļu puses vējiem Rīgas līča dienvidu daļā, arī Rīgā, svētdien (23.11.) gaidāma strauja ūdens līmeņa paaugstināšanās, tādēļ īpaši piesardzīgiem jābūt piekrastē, kā arī pie Daugavas ietekas dzīvojošajiem.

  Gaisa temperatūra brīvdienās nedaudz pazemināsies un lielākajā daļā Latvijas gan naktī, gan dienā būs zem 0º atzīmes.

  Lūdzu, sekojiet līdz prognožu izmaiņām mājas lapā. Informācija tiks precizēta šovakar (21.11.), plkst. 20:00.

 37. Hadzha Says:

  man shito webcam nerada tev raada ?

 38. maikls Says:

  GFS šobrīd ir nedaudz palielinājis vēja ātruma prognozi svētdienai, un arī nokrišņus prognozē vairāk. HIRLAM modelis joprojām prognozē mazāku vēju (nelielu vētru tikai piekrastē) un mazāk nokrišņu. HIRLAM prognozē, ka ciklonam būs plašs un ne pārāk dziļš centrs, kas svētdien atradīsies pie Latvijas austrumiem, tādēļ valsts austrumdaļā tas prognozē mierīgu vēju un ne pārāk daudz nokrišņu. Ja HIRLAM ciklona centrā prognozē 967 hPa, tad GFS – 953 hPa.

 39. snake Says:

  man arī to webkameru nerādīja,domāju ka citiem rādīs

 40. Cb Says:

  Un atkal virs līča vietām veidojas spēcīgi nokrišņi.

 41. peljux Says:

  papētiju iepriekšējos gadus šo pašu laiku:

  piemeram 2006 gada novembris tiesi sis dienas bijusas salidzinosi siltas un lietainas ka piemeram:

  20/11/2006
  Nedēļas lielāko daļu laika apstākļus ne vien Latvijā, bet gandrīz visā Eiropā noteiks Atlantijas ciklonu darbība – tātad situācija būs bez būtiskām izmaiņām. Pieturēsies salīdzinoši silts un mākoņains rudens ar lietus nokrišņiem. Tikai nedēļas nogalē no austrumiem, dienvidaustrumiem pakāpeniski pastiprināsies anticiklons, kura ietekmē nokrišņu daudzums samazināsies, taču debesis skaidrosies minimāli.

  sky1.jpgŠodien no rietumiem Latviju šķērso nokrišņu zona; aiz tās tuvākajā diennaktī situācija īslaicīgi uzlabosies, taču jau trešdien un ceturtdien jaunas nokrišņu zonas no dienvidrietumiem, rietumiem šķēros Latviju – to ietekmē pa laikam līs visā Latvijas teritorijā. Piektdien lietus galvenokārt gaidāms tikai Kurzemē un Vidzemē. Nakts un rīta stundās atsevišķos valsts reģionos veidosies arī miglas.

  Visas darba nedēļas laikā Latvijā valdīs siltie dienvidu, dienvidrietumu puses vēji, kas būs lēni līdz mēreni stipri, tikai Baltijas jūras piekrastē vēja brāzmas pa laikam sasniegs 13-15 m/s. Bet gaisa temperatūra būs tikai par kādu grādu līdz diviem zemāka nekā aizvadītajās dienās – sals Latvijā joprojām nav gaidāms. Termometra stabiņš joprojām sasniegs +2…+8 grādus, un tikai nakts uz sestdienu varētu būt vēsāka, kad vietām Latvijā tas pietuvosies 0 grādu atzīmei.

  Nedēļas nogalē anticiklona ietekmē līs pavisam maz, gaidāms neliels smidzinošs lietus. Vējš būs lēns, aizvien vēl tas pūtīs no dienvidu, dienvidrietumu puses un uz Latviju nesīs siltas gaisa masas – temperatūra dienas laikā no jauna paaugstināsies līdz +4…+9 grādiem. Šādā situācijā gan daudzviet Latvijā ir gaidāmas miglas.

 42. snake Says:

  Liepājā baigi puteņo,tāds sniegs ar lielām pārslām un temp +0,8 😉

 43. snake Says:

  Liepājā snieg stipri 😉

 44. maikls Says:

  Liepājas lidosta ziņo, ka tur šobrīd ir bezvējš un slapjš sniegs. Nokrišņu joslas, kas saistītas ar to mazo ciklonu, pārvietojas ļoti lēni (radara animācijā var redzēt), tādēļ vietām Kurzemē un Zemgalē var sasnigt visai daudz, kādi desmit vai varbūt pat padsmit centimetri.

 45. Jānis Says:

  Maikl,cepuri noņemu Tavā priekšā!Vis reālākās laika prognozres pēdējos gados!

 46. Cb Says:

  Jā, tā nokrišņu josla tiešām ļoti lēni pārvietojas, pie tam, izskatās, ka pastiprinās, un beidzt tiks arī Zemgalei. 🙂

 47. snake Says:

  snieg tiešām daudz 🙂

 48. Romāns Says:

  Ogrē vēl nekas nesnieg, bet no rīta jau bija kādi 7 cm sniega un koki balti kā uz tām fotkām kartiņās. Pilnīgi jau jauno gadu sagribējās, ja tā godīgi.

  T=-2°C, mākoņains

  Kaut nu būtu tie 40 m/s, 50 cm sniega un -18°C kā agrāk kāds prognozēja!
  Baigi noilgojos pēc tiem rekordiem.

 49. Romāns Says:

  Ā un http://meteoinfo.ru/forecasts5000/latvia vispār prognozē 20 mm nokrišņus jeb 20 cm sniega uz svētdienu, kā arī uz pārējām dienām vēl pa kādiem 5 cm

 50. maikls Says:

  LVĢMA arī prognozē stipru sniegu Kurzemē un Zemgalē šonakt.

  http://www.meteo.lv:

  Brīdinājums!
  21.11.2008., plkst. 20.20
  Šovakar un naktī uz 22.11. Kurzemē un Zemgalē gaidāms stiprs sniegs.


  Izskatās, ka tas sniegs šonakt sasniegs arī Rīgu. Līdz 20:00 Liepājā nokrišņu daudzums jau 7 mm.

 51. snake Says:

  patreiz Liepājā nesnieg. temp +0,3, par jaunumiem no Liepājas ziņošu 😉

 52. pieriiga Says:

  Pierīgā sāk snigt… kaut gan neizskatās, ka kaut kas prātīgs pa nakti varētu sakrāties 🙂

 53. Gubumakonis Says:

  Ari Zolitude(Riga) sakas neliels sniedzins 🙂 bet tiesam,skatoties radara ta nokrisnu joslina paliek arvien vajaka 😦 Temp.-2,5

 54. Enricco Says:

  Izskatās, ka windguru savas prognozes mazliet pamainījuši – VAIRĀK par 26 m/s vairs nesola Rīgā 🙂

  MAIKL!
  Vai vari, lūdzu, izskaidrot, ko šie uzraksti – MM5 27km un WRF 27km – nozīmē windguru lapā ? Ir GFS modelis – vai arī šie ir kādi citi laika apstākļu modeļi?

 55. lietusviirs Says:

  Poļi ciklona centram sarēķinājuši 949 mb. (Pie tam iekšzemes ciklnonam)
  Šķiet, ka orkāns ir tiešām reāla iespēja. Vai tieši Latvijā ir jautājums.

 56. ABC Says:

  Vai siltais jūras gaiss netraucēs izveidoties sniega segai Rīgā un Jūrmalā?

 57. maikls Says:

  Jā, MM5 27km un WRF 27km ir modeļi, kas gan cits. 🙂

  Un siltais jūras/līča gaiss, protams, sniegu mazliet kausēs, turklāt zeme jau arī pārsvarā nav sasalusi, un Rīgas centrā jau vispār ir silts.

 58. maikls Says:

  Bet tas slapjais sniegs piekrastē var pielipt pie koku zariem, tādējādi ievērojami palielinot risku, ka daudzi koki papildu svara un vētras dēļ nolūzīs.

 59. snake Says:

  Liepājā jau ir salipis 😉 es gribēju prasīt vai Liepājā vēl šonakt var sagaidīt sniegu,ja jā tad apmēram cikos?

 60. Enricco Says:

  Rīgā (Mežciemā) apmēram 1 cm tik pa nakti uzsnidzis… Nu ko, jāgatavojās pūtienam – windguru visstiprāko vēju Latvijā rīt pa dienu paredz Rīgā (brazmās 27 m/s) un Pāvilostā (brāzmās 28 m/s) 🙂

  Igaunijā pūtiens būs VĒL nopietnāks, bet SOmijas pašos dienvidos (pilsētiņa Sandskär ) brāzmās rīt pa dienu sola pat 32 m/s…

  Tomēr, tās ir windguru bezmaksas prognozes – viņiem ir 12 stundu aizture, ja nepērku windguru pro… Kādas ir JAUNĀKĀS prognozes???


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: