Skati no tīmekļa kamerām

Pirms diviem mēnešiem rakstīju, ka tīmekļa kameras jeb webkameras ir labs avots informācijai par faktiskajiem laika apstākļiem. Zemāk esmu apkopojis dažus visnotaļ skaistus skatus, ko esmu noķēris šo kameru tiešraidēs. Visi attēli ir iegūti caur www.eradio.lv/kameras; pirmajā rindā ir attēli no Nacionālās bibliotēkas 2. kameras, otrajā rindā – no Brīvības ielas kameras, tad no Z-towers kameras, bet beigās ir pa attēlam no Akmens tilta, Liepājas un Kaķīškalna kameras. Uzklikšķinot uz mazā attēla, atvērsies attēls pilnā izmērā.

6 Atbildes to “Skati no tīmekļa kamerām”

 1. Gubumakonis Says:

  Diezgan pazistamas vietas no nedaudz cita skata rakursa 🙂 Piemeram gar Z tower un Brivibas ielu braucu dandriz katru dienu 🙂

 2. gunars Says:

  Tikko par šo lietu sarakstījos ar Liepājas portāla kameras apsaimniekotāju. Es šo kameru arvien redzu pārliekā kontrastā: debesis nomāc skatu uz leju un lejas puse ir stipri melna, gandrīz neko nevar saskatīt. Man atbildēja, ka viss ir OK un Liepājā visu redzot labi. Vai man būtu monitors nepareizs? Kā Jums? http://www.eradio.lv/kameras/liepaja.php

 3. maikls Says:

  Vairumā gadījumu tik tiešām neko daudz tur nevar redzēt, bet atkarībā no mākoņainības un diennakts laika var redzēt labāk vai sliktāk.

 4. Mārtiņš Sīlis Says:

  Visu var redzeet un nav nekaadu probleemu noreguleejiet monitorus un buus vis kaartiibaa… un skatieteis caur http://www.liepaja.lv nevis caur saitiem kas nelegaali izmanto sho resursu.

 5. dAvi Says:

  Liepajniekiem.lv Vislabaakais no regjionaalajiem saitiem, iechekojiet 😉

 6. raitis_sametis Says:

  http://news.gismeteo.ru/news.n2?item=63359948823

  Te raksts, ka septembris devis karstumu visai planētai


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: