Īsumā

Pēc ilgiem laikiem debesis virs visas Latvijas ir skaidras, kā tas redzams šajā satelītattēlā, kas uzņemts pusdienlaikā (copyright 2008 RSGB, University of Bern and NOAA). Trešdien arī gaidāms pārsvarā skaidrs laiks, ceturtdienai modeļi prognozē daļēji mākoņainu laiku un tad nav izslēgta neliela, īslaicīga lietus iespēja vietām Latvijā.

Pirmdien gaisa temperatūra Latvijā paaugstinājās līdz +15..+19 grādiem, šodien ir mazliet vēsāks, un tuvākajās trīs dienās gaisa temperatūra īpaši nemainīsies – būs visnotaļ silts pēcpusdienās, bet dzestrs no rītiem.  Ceturtdienas un piektdienas rītā gaisa temperatūra vietām var noslīdēt līdz 0..-2 grādiem.

Nedēļas beigās gaidāma ciklona pietuvošanās. Tas bez lietus var atnest arī pirmo rudens vētru, bet pagaidām lielas skaidrības par ciklona stiprumu un virzību nav.

24. septembrī plkst. 9:35
Lietuvas un Polijas modelis naktī uz ceturtdienu un ceturtdienas rītā, kā arī naktī uz piektdienu un piektdienas rītā daudzviet Latvijā prognozē miglu, atsevišķās vietās biezu miglu ar redzamības pasliktināšanos līdz 100 metriem.

13 Atbildes to “Īsumā”

 1. snake Says:

  gaidu vētru 🙂

 2. Gubumakonis Says:

  Tad tik tiesam butu jauki,ja pec tik ilga miera perioda beidzot notiktu kas interesants 🙂 Pievienojos Snake,gaidam vetru! 🙂

 3. cyxob Says:

  “gaidu vētru”
  tas tāds meteorologu humors? 😀

 4. snake Says:

  nē,vienkārši man patīk kad aiz loga notiek kas ”jestrāks” 🙂 jo vairāk jo labāk

 5. Gubumakonis Says:

  Tiesi ta,man ari patik ekstremaki laikapstakli neka bija pedeja laika 🙂 jo sliktaks ara laiks,jo interesantak 🙂

 6. OGA Says:

  šorīt redzēju 8 dzērvju kāšus,diktam jau jestras uz projāmlidošanu.

 7. rupucis Says:

  negaidu vētru! pagājušo gadu 18.oktobrī piecminūšu izbīlis, un… man pagalmā palika 12 priedes… es saprotu, ka koki nav mūžigi, bet pēc tam baigais čakaris visu to drazu savākt 😦 un ja vēl pēdējā lidojuma virziens nepareizs… oi, negribu!

 8. Saksija Says:

  Šodien bija ļoti labs laiks, jo visu dienu spīdēja saule. 🙂 Es gribu, lai tāds laiks saglabātos vismaz uz 2 nedēļām. Vētra lai iet tālāk uz austrumiem pāri Krievijai! Latvijai jāpaliek anticiklona ietekmē, lūdzu! 😀

 9. stratus Says:

  Vēljoprojām ne tikai saulainajās dienās, bet arī naktīs var novērot taisnspārņu (sienāžu, siseņu) sisināšanu.

 10. Negaidu vetru Says:

  Brašie džeki nav ko teikt siltumā “aiz loga” vērot. Paskatītos ka jūs to gaidītu stāvot pie sabrukušas majas apakšbiksēs.

 11. Gubumakonis Says:

  Hmm… Nu es jau biezi slikta laikaa nesezu majas 🙂 Un ja tads patiik,tad patiik,citiem nelieku savam piemeram sekot 🙂 Bet laicins tagad Riga atbilst istai atvasarai,ir saulains un silts un debesis zilas bez neviena makonisa 🙂 Tie,kas gaidija to,nu ir sagaidijusi ta ka nau ne vainas 🙂

 12. stratus Says:

  Šai skaistajā saulainajā laikā ir arī pieklājīgi silts (+16 šodien), ņemot vēl vērā arī to, ka vējš pūš no Z, ZA. 🙂
  Dabā vēl salabājušās vasaras pazīmes.

 13. Gubumakonis Says:

  Riga pirmdien dienas vidu bija+20! bet vakar +18,sodien +17,5 🙂 Ta ka dienas vidu tiesam tada tiri vasariga sajuta. bet naktis ir dzestras,ka jau skaidram laikam pieklajas. Sonakt izskatas sak veidoties migla 🙂


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: