Laika prognoze

(c) sat24.com

Šajā satelītattēlā, kas uzņemts plkst.10:00, redzams, ka virs Latvijas joprojām uzkavējas mākoņi, dažviet arī līst, tomēr, sākot no ziemeļiem, debesis virs Latvijas nedaudz skaidrojas. Zem mākoņiem gaisam nav iespēju sasilt, tāpēc maksimālā gaisa temperatūra Latvijas lielākajā daļā šodien būs ap +10 grādiem.

Un tuvākajās dienās laika apstākļi īpaši neuzlabosies. Brīžiem gan spīdēs saule, tomēr kopumā būs daudz mākoņu, no kuriem vietām smidzinās lietus, piektdien dažviet gaidāmi arī stiprāki nokrišņi un iespējama neliela krusa. Turklāt pūtīs dzestrs ZA vējš, kas pastiprinās drēgnuma sajūtu. Sestdien, Lielās talkas dienā, mākoņu varētu būt nedaudz mazāk, un saule gaisu līdz ar to vietām varētu sasildīt līdz +13 grādiem. Naktīs gaisa temperatūra gaidāma +4..+9 grādu robežās; tur, kur debesis skaidrosies, būs par pāris grādiem aukstāks. Zemāk redzama prognoze piektdienai un sestdienai.

4 Atbildes to “Laika prognoze”

  1. Gubumakonis Says:

    Sodien Riga vel viena isti rudeniga diena,ari makonainums tads izteikti raksturigs velam rudenim 🙂 Gaisa t. neparsniedza pat dienas vidu+11,dienas pirma dalja lietaina,pievakare briziem uzspideja saule,paradijas vejs. tagad ir +8 Ka jau parasti kad atnak pirmais nopietnais aukstums pec vasaras,liekas LOTI auksts un dregns,kamer vel nau pierasts pie tadiem laikapstakliem.

  2. x-f Says:

    Offtopiks, bet te var apskatīt viesuļvētru Aiks no kosmosa – http://www.starspace.lv/public/viesulvetra_ike_12092008.html

  3. maikls Says:

    Gan satelītuzņēmumi, gan radara dati apliecina, ka līcis atkal ir mazliet “ražojis” nokrišņus.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: