Par gaidāmo laiku tuvākajās dienās

Tātad šodien daudzviet gaidāms lietus, dažviet stiprākas lietusgāzes, maksimālā gaisa temperatūra +18..+23 grādi, vietām Rietumlatvijā un Vidzemes ziemeļos zem mākoņu segas modeļi prognozē ne siltāku par +14..+17 grādiem. Dienvidrietumu rajonos dienas pirmajā pusē stiprs dienvidu vējš, vakarā Kurzemes piekrastē brāzmains ziemeļu vējš.

Naktī uz trešdienu un trešdienas rītā vietām vēl uzlīs, bet trešdien mākoņi sāks izklīst. Pūtīs mēreni stiprs ziemeļu vējš. Zem mākoņu segas valsts dienvidaustrumu daļā dienas pirmajā pusē gaisa temperatūra varētu nepakāpties augstāk par +12..+14 grādiem, bet, uzspīdot saulei, maksimālā gaisa temperatūra visā Latvijā sasniegs +17..+21 grādu.

Trešdien – ceturtdien laiku Latvijā noteikts neliels augsta spiediena apgabals, bet piektdien, saskaņā ar pašreizējām prognozēm, nonāksim ciklona siltajā austrumu malā, un šis ciklons ietekmēs laika apstākļus arī brīvdienās.

Līdz ar to ceturtdien gaidāms pārsvarā sauss laiks, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +20..+24 grādiem. Turpmāk vismaz daļā valsts gaidāms lietus. Piektdien Latvijā no dienvidiem ieplūdīs karsta gaisa masas, taču mākoņu un vēja dēļ gaisa temperatūra varētu arī nepakāpties augstāk par +27 grādiem, pēc tam kļūs par dažiem grādiem vēsāks.

2 Atbildes to “Par gaidāmo laiku tuvākajās dienās”

  1. Deimis Says:

    Sāku uzticēties tavām prognozēm. Paldies. 🙂

  2. stratus Says:

    LVĢMA norāda, ka 9:00 Pāvilostā snieg neliels sniegs 😀
    http://www.meteo.lv/public/faktiskais_laiks.html


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: