Lietusgāze Jēkabpilī

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju droši vien nemaz nenojauš, ka šajā karstajā un saulainajā dienā vietām Latvijas austrumpusē bija vērojamas lietusgāzes. Pēc pulksten 18 Jēkabpili šķērsoja neliels negaisa mākonis, kas atnesa ļoti intensīvu lietusgāzi, pēc kuras pludoja pilsētas ielas. Zemāk redzami divi video, kurus ar fotoaparātu nofilmēju caur logu, un arī divas fotogrāfijas. Atvainojiet par slikto kvalitāti. 🙂 Šņākoņu, kas dzirdama videoklipos, radīja stiprais lietus. Ja video nav redzami šeit, tos var noskatīties youtube.com lapā: video 1, video 2.

8 Atbildes to “Lietusgāze Jēkabpilī”

 1. ABC Says:

  Toč nekad neiedomātos – Jūrmalā ne mākonīša.

 2. stratus Says:

  Jā, lai arī tālu, tomēr A-pamalē no Jelgavas varēja redzēt iespaidīgus gubu-lietus mākoņus. Un, ABC, ja tu biji pie jūras, tad to noteikiti varēja redzēt arī no turienes, tāpēc vajadzēja iedomāties gan, bet, ja tu neatpazīsti mākoņu veidus, tad cita lieta 😀

 3. Simply Says:

  Lauktehnikas rajons?

 4. Gubumakonis Says:

  Ja,tada lietusgaze man patiktu gan,super:) Riga gan ne makonisa,kaut ari karstak ka ieprieksejas dienas tiesam nebija,ta ap 25. vakara braucot uz Jurmalu ap 19 00 tiesam austrumpuse pie horizonta bija manami 3 palieli gubu lietus makoni. Pludmale vejs un palieli vilni,bet udens tiesam silts,vakara skiet siltaks par gaisu. Un kad Riga varetu sagaidit kadu lietu?

 5. Gubumakonis Says:

  Jau kadu laiku sekoju Tavam blogam,patik tavas prognozes,apraksti,komentari par laika apstakliem:) ta tik turpini un lai Tev veicas :)) Par sevi varu teikt ka atskiriba no daudziem gaidu lietu nevis saulainu laiku patik verot makonus,lietu,negaisus cik sevi atceros,kaut nekadas specialas zinasanas saja joma nau,tikai pasa verojumIi.Tagad tam visam varu sekot daudz smalkak un pamatigak:))

 6. AIVARS Says:

  TAS PATS BIJA RĒZEKNES PUSĒ TIKAI PĒC 17.00

 7. Maija Says:

  Vienkārši forši!Man arī ļoti patīk šitāds laiciņš!Lietutiņu jau atkalvajag!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: