Arī turpmāk būs nepastāvīgs laiks

Ciklons virs Krievijas ir nedaudz vājāks un atrodas nedaudz tālāk no Latvijas nekā tika prognozēts iepriekš, tādēļ aukstās gaisa masas ir palikušas uz ziemeļiem no Latvijas un šodien būs tikai par pāris grādiem vēsāks nekā sestdien, kad maksimālā gaisa temperatūra Latvijā bija vidēji +22..+25 grādi.

Nākamā nedēļa solās būt ļoti līdzīga šai nedēļai, laika apstākļus noteiks lielāki un mazāki cikloniski veidojumi. Jūlijā ir jābūt daudz nokrišņiem, jo jūlijs ir ne tikai siltākais, bet arī ar nokrišņiem visbagātākais mēnesis Latvijā. Taču kopš jūnija vidus praktiski katru dienu vismaz kādā Latvijas vietā līst, valstī kopumā nav bijis neviena sausa laika perioda, lai gan nokrišņu daudzums arī nav bijis īpaši liels, jo pārsvarā vērojams lokāls un īslaicīgs lietus.

Tāds lielāks lietus Latvijā ir gaidāms pirmdien un naktī uz otrdienu, to nesīs zema spiediena ieplaka, kas Latviju šķērsos no dienvidrietumiem. GFS šobrīd prognozē, ka stiprākais lietus saistībā ar šo ieplaku gaidāms pirmdienas vakarpusē Latvijas centrālajos rajonos un Vidzemē, citu modeļu prognozes nedaudz atšķiras… laikam neko konkrētāku par laiku nākamajā nedēļā man neizdosies pateikt, jo Jūs jau zināt, kā ir ar tām zema spiediena ieplakām, it īpaši, ja to ir daudz un uz visām debespusēm, kā tas ir sagaidāms nākamās nedēļas pirmajā pusē.

4 Atbildes to “Arī turpmāk būs nepastāvīgs laiks”

 1. bush Says:

  forši, lietus ir forši.

 2. nn Says:

  apnicis tas lietus 😦 gribu 30+ 🙂

 3. sēne Says:

  gaidu gailenes!!!

 4. nn Says:

  var tak nopirkt pa 20LS/KG 🙂


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: