+37 grādi Vācijā

Vācijai jūlija sākums atnesis ļoti karstu laiku: trešdien, 2. jūlijā, maksimālā gaisa temperatūra gandrīz visā Vācijā pārsniedza +30 grādu atzīmi, dažviet sasniedzot pat +35..+37 grādus. Arī ceturtdiena bija karsta: Vācijas austrumos temperatūra pakāpās līdz +35 grādiem.

Citviet Centrāleiropā arī bija karsts laiks, taču tik augsta gaisa temperatūra kā Vācijā citās valstīs nav reģistrēta (es vados pēc datiem, kas apkopoti portālā www.weatheronline.co.uk).

Jau šobrīd Vāciju šķērso aukstā atmosfēras fronte, un pulksten 21:00 ceturtdienas vakarā gaisa temperatūra pirms frontes ir vēl 27..32 grādi, bet aiz tās – plus 17..22 grādi. Daudzviet plosās negaisi. Piektdien tur, kur ceturtdien bija +35 grādi, būs nepilnus 20 grādus silts. Karstums atkāpjas uz Eiropas dienvidiem un dienvidaustrumiem.  Nākamnedēļ Balkānu pussalā iespējams vairāk nekā 40 grādu karstums.

Viena atbilde to “+37 grādi Vācijā”

  1. Saksija Says:

    Biju Vācijā šajās dienās un laiks bija tiešām super. Tie 35-37 grādi bija viegli izturami. Gribēju piebilst, ka vāciešiem tomēr ir cita temperatūras uztvere nekā latviešiem: 25 grādi vasarā vāciešiem skaitās pavēss laiks, bet latviešiem tas ir baigais karstums. 🙂


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: