Par laiku nedēļas nogalē

Šobrīd virs Baltijas jūras atrodas neliels augsta spiediena apgabals, kas nosaka saulainu laiku pie mums. Arī piektdien saglabāsies saulains laiks un kļūs siltāks – valsts lielākajā daļā gaiss sasils līdz +25..+27 grādiem, vienīgi daudzviet piekrastē joprojām būs ievērojami vēsāks, jo pūtīs ZR vējš.

No Grenlandes uz Skandināviju virzās cits anticiklons. Gar tā dienvidaustrumu malu pie mums nedēļas beigās ieplūdīs nedaudz vēsāks gaiss. Jau sestdien Vidzemi varētu šķērsot aukstā atmosfēras fronte, tiesa, tā nebūs izteikta, un lietus, kas parasti pavada frontes, varētu pat izpalikt. Tomēr mākoņi ir gaidāmi un īslaicīgs lietus šur tur var uzlīt. Zemgales dienvidos gaiss sasils līdz +27 grādiem, bet valsts ziemeļaustrumu rajonos – tikai līdz +20 grādiem. Tā kā pūtīs ziemeļu puses vējš, arī vietām piekrastē gaisa temperatūra nepārsniegs +20 grādus.

Arī svētdien Latvija atradīsies starp nelielām zema un augsta spiediena ieplakām, – lietus maz iespējams, gaiss sasils vidēji līdz +20..+24 grādiem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: